Xfce Apps - en to hy_AM translation catalogue (52 entries)

en: Task Manager
hy_AM: Առաջադրանքների Կառավարիչ

en: Quit
hy_AM: Լքել

en: <b>Processes:</b> %u
    <b>CPU:</b> %.0f%%
    <b>Memory:</b> %s
    <b>Swap:</b> %s
hy_AM: <b>Գործընթացներ՝</b> %u
    <b>CPU՝</b> %.0f%%
    <b>Հիշողութիւն՝</b> %s
    <b>Փոխանակում՝</b> %s

en: Xfce Notify Daemon
hy_AM: Xfce ծանուցման աւժանդակ ծրագիր

en: Settings daemon is unavailable
hy_AM: Կարգաւորումների աւժանդակ ծրագիրը հասանելի չէ

en: CPU: %s%%
hy_AM: CPU՝ %s%%

en: Memory: %s
hy_AM: Հիշողութիւն՝ %s

en: Swap: %s
hy_AM: Փոխանակում՝ %s

en: Processes: %d
hy_AM: Գործընթացներ՝ %d

en: Task
hy_AM: Առաջադրանք

en: State
hy_AM: Վիճակ

en: Terminate task
hy_AM: Աւարտել առաջադրանքը

en: Kill task
hy_AM: Սպանել առաջադրանքը

en: Are you sure you want to send the %s signal to the PID %d?
hy_AM: Ուղարկե՞լ %s ազդանշանը PID %d֊ին։

en: terminate
hy_AM: աւարտել

en: kill
hy_AM: սպանել

en: Error sending signal
hy_AM: Ազդանշանի ուղարկման սխալ

en: An error was encountered by sending a signal to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
hy_AM: Չյաջողուեց ուղարկել  PID %d ֊ին ազդանշան։ Հաւանաբար Դուք չունեք պէտքական արտոնութիւնը։

en: Error setting priority
hy_AM: Աառաջնահերթութեան սահմանման սխալ

en: An error was encountered by setting a priority to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
hy_AM: Չյաջողուեցսահմանել առաջնահերթութիւնը PID %d ֊ի համար։ Հաւանաբար Դուք չունեք պէտքական արտոնութիւնը։

en: Stop
hy_AM: Դադար

en: Continue
hy_AM: Շարունակել

en: Terminate
hy_AM: Աւարտել

en: Kill
hy_AM: Սպանել

en: Very low
hy_AM: Շատ ցածր

en: Low
hy_AM: Ցածր

en: Normal
hy_AM: Սովորական

en: High
hy_AM: Բարձր

en: Very high
hy_AM: Շատ բարձր

en: Priority
hy_AM: Առաջնահերթութիւն

en: Bad Window
hy_AM: Վատ պատուհան

en: Window id 0x%lx does not exist!
hy_AM: Պատուհանի id 0x%lx ֊ը  գոյութիւն չունի։

en: XGetWindowProperty failed
hy_AM: XGetWindowProperty ֊ը ձախողուեց։

en: XGetWindowProperty failed!
hy_AM: XGetWindowProperty ֊ը ձախողուեց։

en: No PID found
hy_AM: PID չի գտնուել

en: No PID found for window 0x%lx.
hy_AM: 0x%lx պատուհանի համար PID չի գտնուել

en: Filter on process name
hy_AM: Զտիչ գործընթացի անուան մէջ

en: Settings
hy_AM: Կարգաւորումներ

en: Identify an open window by clicking on it.
hy_AM: Նոյնացնել բաց պատուհանը իրեն սեղմելով։

en: Easy to use task manager
hy_AM: Առաջադրանքների կառավարչի հեշտ կիրառում

en: _Help
hy_AM: _Աջակցութիւն

en: About
hy_AM: Մասին

en: _Close
hy_AM: _Փակել

en: Show all processes
hy_AM: Ցուցադրել բոլոր գործընթացները

en: Show application icons
hy_AM: Ցուցադրել յաւելուածների պատկերակները

en: Show full command lines
hy_AM: Ցուցադրել հրամանների ամբողջական տողերը

en: Show processes as tree
hy_AM: Ցուցադրել գործընթացները ծառի տեսքով

en: Show values with more precision
hy_AM: Ցուցադրել արժեքները աւելի ճշգրիտ

en: Prompt for terminating tasks
hy_AM: Հուշուածք առաջադրանքների աւարտման համար

en: <b>Miscellaneous</b>
hy_AM: <b>Խառնաբնոյթ</b>

en: General
hy_AM: Ընդհանուր

en: Virtual Bytes
hy_AM: Վերիրային բայթեր
