Xfce Apps - en to kk translation catalogue (61 entries)

en: Task Manager
kk: Үрдістерді басқарушысы

en: Easy to use application to monitor system resources
kk: Жүйелік ресурстарды бақылауға арналған, пайдалануға оңай қосымша

en: Quit
kk: Шығу

en: <b>Processes:</b> %u
    <b>CPU:</b> %.0f%%
    <b>Memory:</b> %s
    <b>Swap:</b> %s
kk: <b>Үрдістер:</b> %u
    <b>Процессор:</b> %.0f%%
    <b>Жады:</b> %s
    <b>Своп:</b> %s

en: Xfce Notify Daemon
kk: Xfce хабарламалар қызметі

en: Settings daemon is unavailable
kk: Баптаулар қызметі қолжетерсіз

en: Memory: %s
kk: Жады: %s

en: Swap: %s
kk: Своп: %s

en: Processes: %d
kk: Үрдістер: %d

en: Task
kk: Үрдіс

en: State
kk: Күйі

en: Terminate task
kk: Үрдісті аяқтау

en: Kill task
kk: Үрдісті құрту

en: Are you sure you want to send the %s signal to the PID %d?
kk: %s сигналын PID %d үшін жіберу керек екеніне сенімдісіз бе?

en: terminate
kk: аяқтау

en: kill
kk: құрту

en: Error sending signal
kk: Сигналды жіберу қатесі

en: An error was encountered by sending a signal to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
kk: PID %d үшін сигналды жіберу кезінде қате орын алған. Сізде керек рұқсаттар жоқ сияқты.

en: Error setting priority
kk: Приоритет орнату қатесі

en: An error was encountered by setting a priority to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
kk: PID %d үшін приоритет орнату кезінде қате орын алған. Сізде керек рұқсаттар жоқ сияқты.

en: Stop
kk: Тоқтату

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Terminate
kk: Аяқтау

en: Kill
kk: Құрту

en: Very low
kk: Өте төмен

en: Low
kk: Төмен

en: Normal
kk: Қалыпты

en: High
kk: Жоғары

en: Very high
kk: Өте жоғары

en: Priority
kk: Приоритеті

note: Same trick as above
en: Copy command line
kk: Командалық жолды көшіріп алу

en: Bad Window
kk: Жаман терезе

en: Window id 0x%lx does not exist!
kk: Терезе id 0x%lx жоқ болып тұр!

en: XGetWindowProperty failed
kk: XGetWindowProperty сәтсіз аяқталды

en: XGetWindowProperty failed!
kk: XGetWindowProperty сәтсіз аяқталды!

en: No PID found
kk: PID табылмады

en: No PID found for window 0x%lx.
kk: 0x%lx терезесі үшін PID табылмады.

en: Filter on process name
kk: Үрдіс атымен сүзу

en: Settings
kk: Баптаулар

en: Identify an open window by clicking on it.
kk: Ашық терезені оған шерту арқылы анықтау.

en: You are using the root account, you may harm your system.
kk: Сіз root тіркелгісін қолданудасыз, жүйеңізге зақым келтіруге болады.

en: Easy to use task manager
kk: Жүйе үрдістерін ыңғайлы басқару

en: Task Manager Settings
kk: Тапсырмалар басқарушысы баптаулары

en: _Help
kk: _Көмек

en: About
kk: Осы туралы

en: _Close
kk: _Жабу

en: Show all processes
kk: Барлық үрдістерді көрсету

en: Show application icons
kk: Қолданбалар таңбашаларын көрсету

en: Show full command lines
kk: Толық командалық жолды көрсету

en: Show processes as tree
kk: Үрдістерді ағаш ретінде көрсету

en: Show legend
kk: Аңызды көрсету

en: Show values with more precision
kk: Мәндерді дәлірек көрсету

en: Refresh rate (ms):
kk: Жаңарту жиілігі (мс):

en: <b>Interface</b>
kk: <b>Интерфейс</b>

en: Prompt for terminating tasks
kk: Үрдістерді аяқтауды растау

en: Keep in the notification area
kk: Хабарламалар сөресінде ұстау

en: <b>Miscellaneous</b>
kk: <b>Әр түрлі</b>

en: General
kk: Жалпы

en: Virtual Bytes
kk: Виртуал байттар

en: Resident Bytes
kk: Резиденттік байттар

en: Columns
kk: Бағандар
