Xfce Apps - en to lt translation catalogue (65 entries)

en: Task Manager
lt: Užduočių tvarkytuvė

en: Easy to use application to monitor system resources
lt: Lengva naudoti programa, skirta stebėti sistemos išteklius

en: Quit
lt: Išeiti

en: <b>Processes:</b> %u
    <b>CPU:</b> %.0f%%
    <b>Memory:</b> %s
    <b>Swap:</b> %s
lt: <b>Procesai:</b> %u
    <b>CPU:</b> %.0f%%
    <b>Atmintis:</b> %s
    <b>Sukeitimų sritis:</b> %s

en: Xfce Notify Daemon
lt: Xfce pranešimų tarnyba

en: Settings daemon is unavailable
lt: Nustatymų tarnyba neprieinama

en: Memory: %s
lt: Atmintis: %s

en: Swap: %s
lt: Sukeitimų sritis: %s

en: Processes: %d
lt: Procesai: %d

en: Task
lt: Užduotis

en: State
lt: Būsena

note: TRANSLATORS: “Prio.” is short for Priority, it appears in the tree view header.
en: Prio.
lt: Pirm.

en: Terminate task
lt: Baigti užduotį

en: Kill task
lt: Nutraukti užduotį

en: Are you sure you want to send the %s signal to the PID %d?
lt: Ar tikrai norite siųsti signalą %s PID %d?

en: terminate
lt: baigti

en: kill
lt: nutraukti

en: Error sending signal
lt: Klaida siunčiant signalą

en: An error was encountered by sending a signal to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
lt: Siunčiant signalą PID %d įvyko klaida. Turbūt, jūs neturite reikiamų teisių.

en: Error setting priority
lt: Klaida nustatant pirmenybę

en: An error was encountered by setting a priority to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
lt: Nustatant pirmenybę PID %d įvyko klaida. Turbūt jūs neturite reikiamų teisių.

en: Stop
lt: Sustabdyti

en: Continue
lt: Tęsti

en: Terminate
lt: Baigti

en: Kill
lt: Nutraukti

en: Very low
lt: Labai žema

en: Low
lt: Žema

en: Normal
lt: Normali

en: High
lt: Aukšta

en: Very high
lt: Labai aukšta

en: Priority
lt: Pirmenybė

note: Same trick as above
en: Copy command line
lt: Kopijuoti komandų eilutę

en: Bad Window
lt: Blogas langas

en: Window id 0x%lx does not exist!
lt: Lango id 0x%lx nėra!

en: XGetWindowProperty failed
lt: XGetWindowProperty nepavyko

en: XGetWindowProperty failed!
lt: XGetWindowProperty nepavyko!

en: No PID found
lt: Nerastas joks PID

en: No PID found for window 0x%lx.
lt: Nerasta jokio PID langui 0x%lx.

en: Filter on process name
lt: Filtruoti pagal proceso pavadinimą

en: Starting task
lt: Paleidžiama užduotis

en: Changing task
lt: Besikeičianti užduotis

en: Terminating task
lt: Baigiama užduotis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Identify an open window by clicking on it.
lt: Atpažinti atvertą langą, ant jo spustelėjant.

en: You are using the root account, you may harm your system.
lt: Jūs naudojatės administratoriaus paskyra, dėl to galite pakenkti sistemai.

en: Easy to use task manager
lt: Lengvai naudojama užduočių tvarkytuvė

en: Task Manager Settings
lt: Užduočių tvarkytuvės nustatymai

en: _Help
lt: Ž_inynas

en: About
lt: Apie

en: _Close
lt: _Užverti

en: Show all processes
lt: Rodyti visus procesus

en: Show application icons
lt: Rodyti programos piktogramas

en: Show full command lines
lt: Rodyti pilnas komandines eilutes

en: Show processes as tree
lt: Rodyti procesus kaip medį

en: Show legend
lt: Rodyti legendą

en: Show values with more precision
lt: Rodyti tikslesnes reikšmes

en: Refresh rate (ms):
lt: Atnaujinimo dažnis (ms):

en: <b>Interface</b>
lt: <b>Sąsaja</b>

en: Prompt for terminating tasks
lt: Klausti prieš baigiant užduotis

en: Keep in the notification area
lt: Laikyti pranešimų srityje

en: <b>Miscellaneous</b>
lt: <b>Kita</b>

en: General
lt: Bendra

en: Virtual Bytes
lt: Virtualūs baitai

en: Resident Bytes
lt: Rezidentiniai baitai

en: Columns
lt: Stulpeliai
