Xfce Apps - en to ms translation catalogue (62 entries)

en: Task Manager
ms: Pengurus Tugas

en: Easy to use application to monitor system resources
ms: Aplikasi mudah yang digunakan untuk memantau sumber sistem

en: Quit
ms: Keluar

en: <b>Processes:</b> %u
    <b>CPU:</b> %.0f%%
    <b>Memory:</b> %s
    <b>Swap:</b> %s
ms: <b>Proses:</b> %u
    <b>CPU:</b> %.0f%%
    <b>Ingatan:</b> %s
    <b>Silih:</b> %s

en: Xfce Notify Daemon
ms: Daemon Maklum Xfce

en: Settings daemon is unavailable
ms: Daemon tetapan tidak tersedia

en: Memory: %s
ms: Ingatan: %s

en: Swap: %s
ms: Silih: %s

en: Processes: %d
ms: Proses: %d

en: Task
ms: Tugas

en: State
ms: Keadaan

note: TRANSLATORS: “Prio.” is short for Priority, it appears in the tree view header.
en: Prio.
ms: Keut.

en: Terminate task
ms: Hentikan tugas

en: Kill task
ms: Matikan tugas

en: Are you sure you want to send the %s signal to the PID %d?
ms: Anda pasti ingin menghantar isyarat %s ke PID %d?

en: terminate
ms: tamatkan

en: kill
ms: matikan

en: Error sending signal
ms: Ralat menghantar isyarat

en: An error was encountered by sending a signal to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
ms: Satu ralat dihadapi dengan menghantar isyarat ke PID %d. Ia berkemungkinan anda tidak mempunyai kelayakan.

en: Error setting priority
ms: Ralat menetapkan keutamaan

en: An error was encountered by setting a priority to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
ms: Satu ralat telah dihadapi dengan menetapkan keutamaan ke PID %d. Ia berkemungkinan anda tidak mempunyai kelayakan yang diperlukan.

en: Stop
ms: Henti

en: Continue
ms: Teruskan

en: Terminate
ms: Tamat

en: Kill
ms: Matikan

en: Very low
ms: Sangat rendah

en: Low
ms: Rendah

en: Normal
ms: Biasa

en: High
ms: Tinggi

en: Very high
ms: Sangat tinggi

en: Priority
ms: Keutamaan

note: Same trick as above
en: Copy command line
ms: Salin baris perintah

en: Bad Window
ms: Tetingkap Teruk

en: Window id 0x%lx does not exist!
ms: id Tetingkap 0x%lx tidak wujud!

en: XGetWindowProperty failed
ms: XGetWindowProperty gagal

en: XGetWindowProperty failed!
ms: XGetWindowProperty gagal!

en: No PID found
ms: Tiada PID ditemui

en: No PID found for window 0x%lx.
ms: Tiada PID ditemui untuk tetingkap 0x%lx.

en: Filter on process name
ms: Tapis mengikut nama proses

en: Settings
ms: Tetapan

en: Identify an open window by clicking on it.
ms: Kenalpasti tetingkap terbuka dengan mengklik padanya.

en: You are using the root account, you may harm your system.
ms: Amaran, anda menggunakan akaun root, anda boleh rosakkan sistem anda.

en: Easy to use task manager
ms: Pengurus tugas yang mudah digunakan

en: Task Manager Settings
ms: Tetapan Pengurus Tugas

en: _Help
ms: _Bantuan

en: About
ms: Perihal

en: _Close
ms: Tutu_p

en: Show all processes
ms: Tunjuk semua proses

en: Show application icons
ms: Tunjuk ikon aplikasi

en: Show full command lines
ms: Tunjuk baris perintah penuh

en: Show processes as tree
ms: Tunjuk proses sebagai pepohon

en: Show legend
ms: Tunjuk Petunjuk

en: Show values with more precision
ms: Tunjuk nilai dengan lebih ketepatan

en: Refresh rate (ms):
ms: Kadar segar semula (ms):

en: <b>Interface</b>
ms: <b>Antara Muka</b>

en: Prompt for terminating tasks
ms: Maklum untuk menghentikan tugas

en: Keep in the notification area
ms: Biarkan dalam kawasan pemberitahuan

en: <b>Miscellaneous</b>
ms: <b>Pelbagai</b>

en: General
ms: Am

en: Virtual Bytes
ms: Bait Maya

en: Resident Bytes
ms: Bait Residen

en: Columns
ms: Lajur
