Xfce Apps - en to nl translation catalogue (64 entries)

en: Task Manager
nl: Taakbeheerder

en: Easy to use application to monitor system resources
nl: Gemakkelijk te gebruiken toepassing om systeembelasting te bewaken

en: Quit
nl: Sluiten

en: <b>Processes:</b> %u
    <b>CPU:</b> %.0f%%
    <b>Memory:</b> %s
    <b>Swap:</b> %s
nl: <b>Processen:</b> %u
    <b>CPU:</b> %.0f%%
    <b>Geheugen:</b> %s
    <b>Wisselgeheugen:</b> %s

en: Xfce Notify Daemon
nl: Xfce Melding-achtergronddienst

en: Settings daemon is unavailable
nl: Instellingendienst is niet beschikbaar

en: Memory: %s
nl: Geheugen: %s

en: Swap: %s
nl: Wisselgeheugen: %s

en: Processes: %d
nl: Processen: %d

en: Task
nl: Taak

en: State
nl: Status

en: Terminate task
nl: Beëindig taak

en: Kill task
nl: Breek taak af

en: Are you sure you want to send the %s signal to the PID %d?
nl: Weet u zeker dat u het signaal %s wilt zenden naar de PID %d?

en: terminate
nl: beëindigen

en: kill
nl: afbreken

en: Error sending signal
nl: Fout bij zenden van signaal

en: An error was encountered by sending a signal to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
nl: Er trad een fout op bij het zenden van een signaal naar de PID %d. Waarschijnlijk hebt u niet de vereiste rechten.

en: Error setting priority
nl: Fout bij instellen prioriteit

en: An error was encountered by setting a priority to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
nl: Er trad een fout op bij het instellen van een prioriteit voor de PID %d. Waarschijnlijk hebt u niet de vereiste rechten.

en: Stop
nl: Stoppen

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Terminate
nl: Beëindigen

en: Kill
nl: Afbreken

en: Very low
nl: Zeer laag

en: Low
nl: Laag

en: Normal
nl: Normaal

en: High
nl: Hoog

en: Very high
nl: Zeer hoog

en: Priority
nl: Prioriteit

note: Same trick as above
en: Copy command line
nl: Opdrachtregel kopiëren

en: Bad Window
nl: Slecht venster

en: Window id 0x%lx does not exist!
nl: Venster id 0x%lx bestaat niet.

en: XGetWindowProperty failed
nl: XGetWindowProperty is mislukt

en: XGetWindowProperty failed!
nl: XGetWindowProperty is mislukt.

en: No PID found
nl: Geen PID gevonden

en: No PID found for window 0x%lx.
nl: Geen PID gevonden voor venster 0x%lx.

en: Filter on process name
nl: Filteren op procesnaam

en: Starting task
nl: Taak starten...

en: Changing task
nl: Taak wijzigen...

en: Terminating task
nl: Taak beëindigen...

en: Settings
nl: Instellingen

en: Identify an open window by clicking on it.
nl: Identificeer een geopend venster door erop te klikken.

en: You are using the root account, you may harm your system.
nl: U gebruikt het rootaccount; u zou uw systeem kunnen beschadigen.

en: Easy to use task manager
nl: Gemakkelijk te gebruiken taakbeheerder

en: Task Manager Settings
nl: Instellingen van Taakbeheerder

en: _Help
nl: _Hulp

en: About
nl: Over

en: _Close
nl: Slui_ten

en: Show all processes
nl: Toon alle processen

en: Show application icons
nl: Toon toepassingspictogrammen

en: Show full command lines
nl: Toon volledige opdrachtregels

en: Show processes as tree
nl: Toon processen als boomstructuur

en: Show legend
nl: Toon legenda

en: Show values with more precision
nl: Toon waarden met meer precisie

en: Refresh rate (ms):
nl: Verversingssnelheid (ms):

en: <b>Interface</b>
nl: <b>Apparaat</b>

en: Prompt for terminating tasks
nl: Vraag bij beëindigen van taken

en: Keep in the notification area
nl: Behoud in het meldingengebied

en: <b>Miscellaneous</b>
nl: <b>Gemengd</b>

en: General
nl: Algemeen

en: Virtual Bytes
nl: Virtuele bytes

en: Resident Bytes
nl: Residente bytes

en: Columns
nl: Kolommen
