Xfce Apps - en to oc translation catalogue (40 entries)

en: Task Manager
oc: Gestionari de prètzfaches

en: Quit
oc: Quitar

en: Xfce Notify Daemon
oc: Demòni de notificacion Xfce

en: Settings daemon is unavailable
oc: Los paramètres demòni son pas disponibles

en: CPU: %s%%
oc: Processor : %s%%

en: Memory: %s
oc: Memòria : %s

en: Processes: %d
oc: Processus : %d

en: Task
oc: Prètzfach

en: State
oc: Estat

en: CPU
oc: Processor

en: Terminate task
oc: Acabar lo prètzfach

en: Kill task
oc: Tuar lo prètzfach

en: Error sending signal
oc: Error de mandadís del signal

en: An error was encountered by sending a signal to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
oc: Una error s'es produsida en mandant un signal al PID %d. Es probable qu'avètz pas los privilègis requesits.

en: Error setting priority
oc: Error de reglatge de las prioritats

en: An error was encountered by setting a priority to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
oc: Una error s'es produsida en definissent una prioritat pel PID %d. Es probable qu'avètz pas los privilègis requesits.

en: Stop
oc: Arrestar

en: Continue
oc: Contunhar

en: Terminate
oc: Acabar

en: Kill
oc: Tuar

en: Very low
oc: Fòrça bassa

en: Low
oc: Bassa

en: Normal
oc: Normala

en: High
oc: Nauta

en: Very high
oc: Fòrça nauta

en: Priority
oc: Prioritat

en: Settings
oc: Paramètres

en: Easy to use task manager
oc: De bon utilizar : lo gestionari de prètzfaches

en: _Help
oc: _Ajuda

en: About
oc: A prepaus

en: _Close
oc: _Tampar

en: Show all processes
oc: Afichar totes los processus

en: Show application icons
oc: Veire las icònas de las aplicacions

en: Show full command lines
oc: Veire las linhas de comanda completas

en: Show values with more precision
oc: Veire las valors amb mai de precision

en: <b>Interface</b>
oc: <b>Interfàcia</b>

en: Prompt for terminating tasks
oc: Prompt per acabar de prètzfaches

en: <b>Miscellaneous</b>
oc: <b>Divèrs</b>

en: Virtual Bytes
oc: Octets virtuals

en: Columns
oc: Colomnas
