Xfce Apps - en to pl translation catalogue (72 entries)

en: Task Manager
pl: Menedżer zadań

en: Easy to use application to monitor system resources
pl: Łatwa w użyciu aplikacja do monitorowania zasobów systemowych

en: Quit
pl: Zakończ

en: <b>Processes:</b> %u
    <b>CPU:</b> %.0f%%
    <b>Memory:</b> %s
    <b>Swap:</b> %s
pl: <b>Ilość procesów:</b> %u
    <b>Obciążenie CPU:</b> %.0f%%
    <b>Użycie pamięci:</b> %s
    <b>Użycie przestrzeni wymiany:</b> %s

en: Xfce Notify Daemon
pl: Demon powiadomień Xfce

en: Settings daemon is unavailable
pl: Demon menedżera ustawień jest niedostępny

en: CPU: %s%%
pl: Obciążenie CPU: %s%%

en: Memory: %s
pl: Użycie pamięci: %s

en: Swap: %s
pl: Użycie przestrzeni wymiany: %s

en: Processes: %d
pl: Ilość procesów: %d

en: Task
pl: Zadanie

en: PID
pl: Identyfikator

en: PPID
pl: Identyfikator rodzica

en: State
pl: Stan

en: VSZ
pl: Pamięć przydzielona

en: RSS
pl: Pamięć zajęta

en: UID
pl: Użytkownik

en: CPU
pl: Obciążenie CPU

note: TRANSLATORS: “Prio.” is short for Priority, it appears in the tree view header.
en: Prio.
pl: Priorytet

en: Terminate task
pl: Zakończ zadanie

en: Kill task
pl: Usuń zadanie

en: Are you sure you want to send the %s signal to the PID %d?
pl: Czy na pewno chcesz wysłać sygnał %s do PID %d?

en: terminate
pl: zakończ

en: kill
pl: usuń

en: Error sending signal
pl: Błąd wysyłania sygnału

en: An error was encountered by sending a signal to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
pl: Wystąpił błąd podczas wysyłania sygnału do procesu o identyfikatorze %d. Proszę sprawdzić czy bieżący użytkownik posiada odpowiednie uprawnienia.

en: Error setting priority
pl: Błąd ustalania priorytetu

en: An error was encountered by setting a priority to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
pl: Wystąpił błąd podczas zmiany priorytetu procesu o identyfikatorze %d. Proszę sprawdzić czy bieżący użytkownik posiada odpowiednie uprawnienia.

en: Stop
pl: Zatrzymaj

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Terminate
pl: Zakończ

en: Kill
pl: Usuń

en: Very low
pl: Bardzo niski

en: Low
pl: Niski

en: Normal
pl: Zwykły

en: High
pl: Wysoki

en: Very high
pl: Bardzo wysoki

en: Priority
pl: Priorytet

note: Same trick as above
en: Copy command line
pl: Skopiuj ścieżkę polecenia

en: Bad Window
pl: Nieprawidłowe okno

en: Window id 0x%lx does not exist!
pl: Identyfikator okna 0x%lx nie istnieje!

en: XGetWindowProperty failed
pl: XGetWindowProperty nie powiodło się

en: XGetWindowProperty failed!
pl: XGetWindowProperty nie powiodło się!

en: No PID found
pl: Nie znaleziono PID

en: No PID found for window 0x%lx.
pl: Nie znaleziono PID dla okna 0x%lx.

en: Filter on process name
pl: Filtruj nazwy procesów

en: Starting task
pl: Rozpoczęcie zadania

en: Changing task
pl: Zmiana zadania

en: Terminating task
pl: Zakończenie zadania

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Identify an open window by clicking on it.
pl: Identyfikuj otwarte okno, klikając je.

en: You are using the root account, you may harm your system.
pl: Używasz konta roota, możesz uszkodzić swój system.

en: Easy to use task manager
pl: Zarządza uruchomionymi procesami

en: Task Manager Settings
pl: Ustawienia Menedżera zadań

en: _Help
pl: Pomo_c

en: About
pl: O programie

en: _Close
pl: _Zamknij

en: Show all processes
pl: Wszystkie procesy

en: Show application icons
pl: Ikony programów

en: Show full command lines
pl: Pełne ścieżki poleceń

en: Show processes as tree
pl: Wyświetlanie drzewa procesów

en: Show legend
pl: Wyświetlanie legendy

en: Show values with more precision
pl: Wyświetlanie bardziej dokładnych wartości

en: Refresh rate (ms):
pl: Tempo odświeżania (ms):

en: <b>Interface</b>
pl: <b>Interfejs</b>

en: Prompt for terminating tasks
pl: Wyświetlanie potwierdzenia kończenia zadania

en: Keep in the notification area
pl: Utrzymywanie w obszarze powiadomień

en: <b>Miscellaneous</b>
pl: <b>Różne</b>

en: General
pl: Ogólne

en: Virtual Bytes
pl: Pamięć przydzielona

en: Resident Bytes
pl: Pamięć rezydentna

en: Columns
pl: Kolumny
