Xfce Apps - en to sk translation catalogue (60 entries)

en: Task Manager
sk: Správca úloh

en: Easy to use application to monitor system resources
sk: Aplikácia s jednoduchým používaním na sledovanie systémových prostriedkov

en: Quit
sk: Ukončiť

en: <b>Processes:</b> %u
    <b>CPU:</b> %.0f%%
    <b>Memory:</b> %s
    <b>Swap:</b> %s
sk: <b>Procesy:</b> %u
    <b>CPU:</b> %.0f%%
    <b>Pamäť:</b> %s
    <b>Swap:</b> %s

en: Xfce Notify Daemon
sk: Démon oznámení v Xfce

en: Settings daemon is unavailable
sk: Nastavenia démona nie sú k dispozícii

en: Memory: %s
sk: Pamäť: %s

en: Processes: %d
sk: Procesy: %d

en: Task
sk: Uloha

en: State
sk: Stav

en: Terminate task
sk: Ukončiť úlohu

en: Kill task
sk: Zabiť úlohu

en: Are you sure you want to send the %s signal to the PID %d?
sk: Naozaj chcete odoslať signál %s do identifikátora PID %d?

en: terminate
sk: ukončiť

en: kill
sk: zabiť

en: Error sending signal
sk: Chyba  poslania signálu

en: An error was encountered by sending a signal to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
sk: Pri posielaní signálu do PID %d nastala chyba. Je pravdepodobné, že nemáte dostatočné práva.

en: Error setting priority
sk: Chyba nastavenia priority

en: An error was encountered by setting a priority to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
sk: Pri nastavovaní priority PID %d nastala chyba. Je pravdepodobné, že nemáte dostatočné práva.

en: Stop
sk: Zastaviť

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Terminate
sk: Ukončiť

en: Kill
sk: Zabiť

en: Very low
sk: Veľmi nízka

en: Low
sk: Nízka

en: Normal
sk: Normálna

en: High
sk: Vysoká

en: Very high
sk: Veľmi vysoká

en: Priority
sk: Priorita

note: Same trick as above
en: Copy command line
sk: Skopírovať príkazový riadok

en: Bad Window
sk: Nesprávne okno

en: Window id 0x%lx does not exist!
sk: Okno id 0x%lx neexistuje!

en: XGetWindowProperty failed
sk: XGetWindowProperty zlyhalo

en: XGetWindowProperty failed!
sk: XGetWindowProperty zlyhalo!

en: No PID found
sk: Nenašiel sa žiadny identifikátor PID

en: No PID found for window 0x%lx.
sk: Nenašiel sa žiadny identifikátor PID pre okno 0x%lx.

en: Filter on process name
sk: Filtrovať mená procesov

en: Settings
sk: Nastavenie

en: Identify an open window by clicking on it.
sk: Identifikuje otvorené okno kliknutím naňho.

en: You are using the root account, you may harm your system.
sk: Používate účet správcu, čím môžete poškodiť váš systém.

en: Easy to use task manager
sk: Správca úloh s jednoduchým používaním

en: Task Manager Settings
sk: Nastavenia správcu úloh

en: _Help
sk: _Pomocník

en: About
sk: O programe

en: _Close
sk: _Zavrieť

en: Show all processes
sk: Zobraziť všetky procesy

en: Show application icons
sk: Zobraziť ikony aplikácií

en: Show full command lines
sk: Zobraziť celý príkazový riadok

en: Show processes as tree
sk: Zobraziť procesy ako strom

en: Show legend
sk: Zobraziť legendu

en: Show values with more precision
sk: Zobraziť hodnoty s vyššou presnosťou

en: Refresh rate (ms):
sk: Rýchlosť obnovovania (ms):

en: <b>Interface</b>
sk: <b>Rozhranie</b>

en: Prompt for terminating tasks
sk: Potvrdiť ukončenie úloh

en: Keep in the notification area
sk: Ponechať v oznamovacej oblasti

en: <b>Miscellaneous</b>
sk: <b>Rôzne</b>

en: General
sk: Všeobecné

en: Virtual Bytes
sk: Virtuálne bajty

en: Resident Bytes
sk: Rezidentné bajty

en: Columns
sk: Stĺpce
