Xfce Apps - en to sl translation catalogue (61 entries)

en: Task Manager
sl: Upravljalnik nalog

en: Easy to use task manager
sl: Enostaven upravljalnik nalog

en: Execution error
sl: Napaka izvajanja

en: Couldn't find any default command to run.
sl: Ni privzetega ukaza za zagon.

en: Run Task Manager as root
sl: Zaženi upravljalnik nalog kot skrbnik

en: Run Program...
sl: Zaženi program...

en: Application Finder
sl: Iskalec programov

en: Terminal emulator
sl: Terminal

en: <b>Processes:</b> %u
    <b>CPU:</b> %.0f%%
    <b>Memory:</b> %s
    <b>Swap:</b> %s
sl: <b>Opravila:</b> %u
    <b>Procesor:</b> %.0f%%
    <b>Pomnilnik:</b> %s
    <b>Izmenjevalni pomnilnik:</b> %s

en: Processes: %u
    CPU: %.0f%%
    Memory: %s
    Swap: %s
sl: Opravila: %u
    Procesor: %.0f%%
    Pomnilnik: %s
    Izmenjevalni pomnilnik: %s

en: Memory: %s
sl: Pomnilnik: %s

en: Swap: %s
sl: Izmenjevalni pomnilnik: %s

en: Processes: %d
sl: Opravila: %d

en: Task
sl: Naloga

en: State
sl: Stanje

en: VSZ
sl: Virtualni pomnilnik

en: RSS
sl: Pomnilnik

note: TRANSLATORS: “Prio.” is short for Priority, it appears in the tree view header.
en: Prio.
sl: Predn.

en: Terminate task
sl: Uniči nalogo

en: Kill task
sl: Uniči nalogo

en: Are you sure you want to send a signal to the PID %d?
sl: Ali ste prepričani, da želite procesu s PID %d poslati signal?

en: Error sending signal
sl: Napaka pri pošiljanju signala

en: An error was encountered by sending a signal to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
sl: Pri pošiljanju signala opravilu s PID %d je prišlo do napake. Verjetno nimate ustreznih dovoljenj.

en: Error setting priority
sl: Napaka pri nastavljanju prednosti

en: An error was encountered by setting a priority to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
sl: Pri nastavljanju prednosti opravilu s PID %d je prišlo do napake. Verjetno nimate ustreznih dovoljenj.

en: Terminate
sl: Uniči

en: Stop
sl: Zaustavi

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Kill
sl: Uniči

en: Very low
sl: Zelo nizka

en: Low
sl: Nizka

en: Normal
sl: Normalna

en: High
sl: Visoka

en: Very high
sl: Zelo visoka

en: Priority
sl: Prednost

en: <span foreground='#000000' background='#aed581'>    </span> Starting task
    <span foreground='#000000' background='#fff176'>    </span> Changing task
    <span foreground='#000000' background='#e57373'>    </span> Terminating task
sl: <span foreground='#000000' background='#aed581'>    </span> Začenjanje opravila
    <span foreground='#000000' background='#fff176'>    </span> Spreminjanje opravila
    <span foreground='#000000' background='#e57373'>    </span> Uničevanje opravila

en: Filter on process name
sl: Filtriraj po imenu opravila

en: Warning, you are using the root account, you may harm your system.
sl: Opozorilo: uporabljate skrbniški račun. Sistem lahko poškodujete.

en: Default
sl: Privzeto

en: Small
sl: Majhno

en: Large
sl: Veliko

en: Text
sl: Besedilo

en: Settings for Task Manager
sl: Nastavitve za upravljalnik procesov

en: Show application icons
sl: Prikaži ikone programov

en: Show full command lines
sl: Pokaži ukazne vrstice v celoti

en: Show values with more precision
sl: Prikaži vrednosti z večjo natančnostjo

en: Show processes as tree
sl: Pokaži drevo opravil

en: Show memory usage in bytes
sl: Pokaži porabo pomnilnika v bajtih

en: Toolbar style:
sl: Slog orodne vrstice:

en: <b>Interface style</b>
sl: <b>Slog vmesnika</b>

en: Prompt for terminating tasks
sl: Vprašaj pred uničevanjem opravil

en: Hide into the notification area
sl: Zapri okno v obvestilno področje

en: <b>Miscellaneous</b>
sl: <b>Razno</b>

en: Refresh rate:
sl: Hitrost osveževanja:

en: Columns:
sl: Stolpci:

en: <b>Information</b>
sl: <b>Informacije</b>

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Show all processes
sl: Prikaži vsa opravila

en: Refresh rate
sl: Hitrost osveževanja

en: Virtual Bytes
sl: Navidezni bajti

en: Private Bytes
sl: Privatni bajti
