Xfce Apps - en to sr translation catalogue (71 entries)

en: Task Manager
sr: Управник задатака

en: Easy to use application to monitor system resources
sr: Програм за надгледање система лак за употребу

en: Quit
sr: Напусти

en: <b>Processes:</b> %u
    <b>CPU:</b> %.0f%%
    <b>Memory:</b> %s
    <b>Swap:</b> %s
sr: <b>Процеси:</b> %u
    <b>Процесор:</b> %.0f%%
    <b>Меморија:</b> %s
    <b>Заменска меморија:</b> %s

en: Xfce Notify Daemon
sr: Домар обавештавања ИксФЦЕ-а

en: Settings daemon is unavailable
sr: Домар поставки није доступан

en: CPU: %s%%
sr: Процесор: %s%%

en: Memory: %s
sr: Меморија: %s

en: Swap: %s
sr: Заменска меморија: %s

en: Processes: %d
sr: Процеси: %d

en: Task
sr: Задатак

en: PID
sr: ПЛБ

en: PPID
sr: ППЛБ

en: State
sr: Стање

en: VSZ
sr: ВСЗ

en: RSS
sr: РСС

en: UID
sr: ЈЛБ

note: TRANSLATORS: “Prio.” is short for Priority, it appears in the tree view header.
en: Prio.
sr: Предност

en: Terminate task
sr: Окончај задатак

en: Kill task
sr: Убиј задатак

en: Are you sure you want to send the %s signal to the PID %d?
sr: Да ли сигурно желите послати сигнал%s ПЛБ-у %d?

en: terminate
sr: окончај

en: kill
sr: убиј

en: Error sending signal
sr: Грешка приликом слања сигнала

en: An error was encountered by sending a signal to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
sr: Јавила се грешка приликом слања сигнала ПЛБ-у %d. Вероватно немате потребна овлашћења.

en: Error setting priority
sr: Грешка подешавања предности

en: An error was encountered by setting a priority to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
sr: Јавила се грешка приликом одређивања предности ПЛБ-у %d. Вероватно немате потребна овлашћења.

en: Stop
sr: Заустави

en: Continue
sr: Настави

en: Terminate
sr: Окончај

en: Kill
sr: Убиј

en: Very low
sr: Врло низак

en: Low
sr: Низак

en: Normal
sr: Обичан

en: High
sr: Висок

en: Very high
sr: Врло висок

en: Priority
sr: Предност

note: Same trick as above
en: Copy command line
sr: Умножи из наредбене линије

en: Bad Window
sr: Неваљали прозор

en: Window id 0x%lx does not exist!
sr: ЛБ прозора 0x%lx не постоји!

en: XGetWindowProperty failed
sr: Није успео XGetWindowProperty

en: XGetWindowProperty failed!
sr: Није успео XGetWindowProperty!

en: No PID found
sr: Није пронађен ПЛБ

en: No PID found for window 0x%lx.
sr: Није пронађен ПЛБ прозора 0x%lx.

en: Filter on process name
sr: Преглед по имену процеса

en: Starting task
sr: Покретање задатка

en: Changing task
sr: Промена задатка

en: Terminating task
sr: Окончавање задатка

en: Settings
sr: Поставке

en: Identify an open window by clicking on it.
sr: Означи отворени прозор кликом на њега.

en: You are using the root account, you may harm your system.
sr: Користите корени налог, којим можете нашкодити систему.

en: Easy to use task manager
sr: Управник задатака лак за коришћење

en: Task Manager Settings
sr: Поставке управника задатака

en: _Help
sr: _Помоћ

en: About
sr: Опширније

en: _Close
sr: _Затвори

en: Show all processes
sr: Прикажи све процесе

en: Show application icons
sr: Прикажи сличице програма

en: Show full command lines
sr: Прикажи пуну наредбену линију

en: Show processes as tree
sr: Приказуј процесе као гранање

en: Show legend
sr: Приказуј легенду

en: Show values with more precision
sr: Прикажи вредности са више одређености

en: Refresh rate (ms):
sr: Рок освежења (ms)

en: <b>Interface</b>
sr: <b>Сучеље</b>

en: Prompt for terminating tasks
sr: Питај за окончавање задатака

en: Keep in the notification area
sr: Држи у обавештајној области

en: <b>Miscellaneous</b>
sr: <b>Остало</b>

en: General
sr: Опште

en: Virtual Bytes
sr: Нестварни бајтови

en: Resident Bytes
sr: Остаци битова

en: Columns
sr: Ступци
