Xfce Apps - en to tr translation catalogue (68 entries)

en: Task Manager
tr: Görev Yöneticisi

en: Easy to use application to monitor system resources
tr: Sistem kaynaklarını izlemek için kullanımı kolay uygulama

en: Quit
tr: Çık

en: <b>Processes:</b> %u
    <b>CPU:</b> %.0f%%
    <b>Memory:</b> %s
    <b>Swap:</b> %s
tr: <b>Süreçler:</b> %u
    <b>MİB:</b> %%%.0f
    <b>Bellek:</b> %s
    <b>Takas Alanı:</b> %s

en: Xfce Notify Daemon
tr: Xfce Bildiri Servisi

en: Settings daemon is unavailable
tr: Servis ayarları kullanılamıyor

en: CPU: %s%%
tr: MİB: %%%s

en: Memory: %s
tr: Bellek: %s

en: Swap: %s
tr: Takas: %s

en: Processes: %d
tr: İşlemler : %d

en: Task
tr: Görev

en: State
tr: Durum

en: CPU
tr: İşlemci

note: TRANSLATORS: “Prio.” is short for Priority, it appears in the tree view header.
en: Prio.
tr: Öncelik

en: Terminate task
tr: Süreci sonlandır

en: Kill task
tr: Süreci öldür

en: Are you sure you want to send the %s signal to the PID %d?
tr: %s sinyalini %d PID'e göndermek istediğinizden emin misiniz?

en: terminate
tr: sonlandır

en: kill
tr: öldür

en: Error sending signal
tr: Sinyal gönderme hatası

en: An error was encountered by sending a signal to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
tr: PID %d için sinyal gönderilirken beklenmeyen hata oluştu. Büyük olasılıkla gereken izinlere sahip değilsiniz.

en: Error setting priority
tr: Öncelik ayarlama hatası

en: An error was encountered by setting a priority to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
tr: PID %d için öncelik atarken beklenmeyen hata oluştu. Büyük olasılıkla gereken izinlere sahip değilsiniz.

en: Stop
tr: Durdur

en: Continue
tr: Sürdür

en: Terminate
tr: Sonlandır

en: Kill
tr: Öldür

en: Very low
tr: Çok düşük

en: Low
tr: Düşük

en: Normal
tr: Olağan

en: High
tr: Yüksek

en: Very high
tr: Çok yüksek

en: Priority
tr: Öncelik

note: Same trick as above
en: Copy command line
tr: Komut satırını kopyala

en: Bad Window
tr: Kötü Pencere

en: Window id 0x%lx does not exist!
tr: Pencere kimliği 0x%lx yok!

en: XGetWindowProperty failed
tr: XGetWindowProperty başarısız oldu

en: XGetWindowProperty failed!
tr: XGetWindowProperty başarısız oldu!

en: No PID found
tr: PID bulunamadı

en: No PID found for window 0x%lx.
tr: Pencere 0x%lx için PID bulunamadı.

en: Filter on process name
tr: Süreç adına göre süz

en: Starting task
tr: Görevi başlatmak

en: Changing task
tr: Görevi değiştirmek

en: Terminating task
tr: Görevi sonlandırmak

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Identify an open window by clicking on it.
tr: Üzerine tıklayarak açık pencereyi tanımla.

en: You are using the root account, you may harm your system.
tr: Kök hesabı kullanıyorsunuz, sisteminize zarar verebilirsiniz.

en: Easy to use task manager
tr: Kullanımı kolay görev yöneticisi

en: Task Manager Settings
tr: Görev Yöneticisi Ayarları

en: _Help
tr: _Yardım

en: About
tr: Hakkında

en: _Close
tr: _Kapat

en: Show all processes
tr: Tüm işlemleri göster

en: Show application icons
tr: Uygulama simgelerini göster

en: Show full command lines
tr: Tam komut satırını göster

en: Show processes as tree
tr: İşlemleri ağaç olarak göster

en: Show legend
tr: Göstergeyi göster

en: Show values with more precision
tr: Değerleri daha hassas göster

en: Refresh rate (ms):
tr: Yenileme hızı (ms):

en: <b>Interface</b>
tr: <b>Arayüz</b>

en: Prompt for terminating tasks
tr: Görevleri sonlandırmadan önce sor

en: Keep in the notification area
tr: Bildirim alanında tut

en: <b>Miscellaneous</b>
tr: <b>Türlü</b>

en: General
tr: Genel

en: Virtual Bytes
tr: Sanal Baytlar

en: Resident Bytes
tr: Yerleşik Bayt

en: Columns
tr: Sütunlar

en: %s%%
tr: %%%s
