Xfce Apps - en to ug translation catalogue (35 entries)

en: Task Manager
ug: ۋەزىپە باشقۇرغۇ

en: Xfce Notify Daemon
ug: Xfce ئۇقتۇرۇش مۇئەككىلى

en: Settings daemon is unavailable
ug: تەڭشەك مۇئەككىلى يوق

en: Processes: %d
ug: ئىجرالار: %d

en: Task
ug: ۋەزىپە

en: State
ug: ھالەت

note: TRANSLATORS: “Prio.” is short for Priority, it appears in the tree view header.
en: Prio.
ug: مەرتىۋە.

en: Terminate task
ug: ۋەزىپىنى ئاخىرلاشتۇر

en: Kill task
ug: ۋەزىپىنى ئولتۇر

en: Error sending signal
ug: سىگنال ئەۋەتىشتە خاتالىق كۆرۈلدى

en: An error was encountered by sending a signal to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
ug: بۇ PID %d غا سىگنال ئەۋەتىشتە خاتالىق كۆرۈلدى. سەۋەبى سىزنىڭ ھوقۇقىڭىز يېتەرلىك ئەمەستەك قىلىدۇ.

en: Error setting priority
ug: مەرتىۋىنى بەلگىلەشتە خاتالىق كۆرۈلدى

en: An error was encountered by setting a priority to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
ug: بۇ PID %d نىڭ مەرتىۋىسىنى بەلگىلەشتە خاتالىق كۆرۈلدى. سەۋەبى سىزنىڭ ھوقۇقىڭىز يېتەرلىك ئەمەستەك قىلىدۇ.

en: Stop
ug: توختا

en: Continue
ug: داۋاملاشتۇر

en: Terminate
ug: ئاخىرلاشتۇر

en: Kill
ug: ئۆلتۈر

en: Very low
ug: بەك تۆۋەن

en: Low
ug: تۆۋەن

en: Normal
ug: نورمال

en: High
ug: يۇقىرى

en: Very high
ug: بەك يۇقىرى

en: Priority
ug: مەرتىۋىسى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Easy to use task manager
ug: ئىشلىتىشكە ئەپلىك ۋەزىپە باشقۇرغۇ

en: _Help
ug: ياردەم(_H)

en: _Close
ug: تاقا(_C)

en: Show all processes
ug: ھەممە ئىجرالارنى كۆرسەتسۇن

en: Show application icons
ug: پروگرامما سىنبەلگىلىرىنى كۆرسەتسۇن

en: Show full command lines
ug: تولۇق بولغان بۇيرۇق قۇرىنى كۆرسەتسۇن

en: Show values with more precision
ug: قىممەتلەرنىڭ ئېنىقلىق دەرىجىسىنى تېخىمۇ يۇقىرى كۆتۈرسۇن

en: Prompt for terminating tasks
ug: ۋەزىپىنى توختىتىدىغان چاغدا كۆرسەتمە چىقارسۇن

en: <b>Miscellaneous</b>
ug: <b>باشقىلار</b>

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Virtual Bytes
ug: مەۋھۇم بايتلار
