Xfce Apps - en to he translation catalogue (386 entries)

en: Black on White
he: שחור על לבן

en: Dark Pastels
he: פסטלים כהים

en: Green on Black
he: ירוק על שחור

en: Solarized (dark)
he: סולארי (אפל)

en: Solarized (light)
he: סולארי (בהיר)

en: Tango
he: טנגו

en: White on Black
he: לבן על שחור

en: Usage:
he: שימוש:

en: OPTION
he: אפשרות

en: General Options
he: אפשרויות כלליות

note: parameter of --default-display parameter of --display
en: display
he: תצוגה

note: parameter of --default-working-directory parameter of --working-directory
en: directory
he: תיקייה

en: Window or Tab Separators
he: מפרידי לשוניות או חלונות

en: Tab Options
he: אפשרויות לשונית

note: parameter of --command
en: command
he: פקודה

note: parameter of --title parameter of --initial-title
en: title
he: כותרת

note: parameter of --dynamic-title-mode
en: mode
he: מצב

note: parameter of --color-text parameter of --color-bg
en: color
he: צבע

en: Window Options
he: אפשרויות חלון

note: parameter of --geometry
en: geometry
he: גאומטריה

note: parameter of --role
en: role
he: תפקיד

note: parameter of --startup-id
en: string
he: מחרוזת

note: parameter of --icon
en: icon
he: סמל

note: parameter of --font
en: font
he: גופן

note: parameter of --zoom
en: zoom
he: זום

note: parameter of --class
en: class
he: סיווג

en: See the %s man page for full explanation of the options above.
he: ניתן לצפות בעמוד ה־man השלם של %s לקבלת הסבר מלא על האפשרויות שלהלן.

en: Xfce Terminal
he: מסוף Xfce

en: The Xfce development team. All rights reserved.
he: צוות הפיתוח של Xfce. כל הזכויות שמורות.

en: Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>,
he: נכתב ע"י Benedikt Meurer <benny@xfce.org>,

en: Western European
he: מערב אירופי

en: Central European
he: מרכז אירופי

en: Baltic
he: בלטי

en: South-Eastern Europe
he: דרום-מזרח אירופי

en: Turkish
he: טורקי

en: Cyrillic
he: קירילי

en: Chinese Traditional
he: סיני מסורתי

en: Chinese Simplified
he: סיני מפושט

en: Korean
he: קוריאני

en: Japanese
he: יפני

en: Greek
he: יווני

en: Arabic
he: ערבי

en: Hebrew
he: עברי

en: Thai
he: תאי

en: Vietnamese
he: וייטנאמי

en: Nordic
he: נורדי

en: Celtic
he: קלטי

en: Romanian
he: רומני

en: Armenian
he: ארמני

en: Georgian
he: גאורגי

en: Unicode
he: יוניקוד

en: Other
he: אחר

note: action to reset to the default
en: Default (%s)
he: ברירת מחדל (%s)

en: User id mismatch
he: חוסר התאמה מזהה משתמש

en: Display mismatch
he: חוסר התאמה תצוגה

en: Option "--default-display" requires specifying the default X display as its parameter
he: האפשרות "--default-display" דורשת את ציון X display ברירת המחדל כפרמטר שלה

en: Option "--execute/-x" requires specifying the command to run on the rest of the command line separated from "--execute/-x"
he: אפשרות "--execute/-x" מצריכה פירוט פקודה להרצה בהמשך שורת הפקודה בנפרד מ-"--execute/-x"

en: Option "--dynamic-title-mode" requires specifying the dynamic title mode as its parameter
he: האופציה "--dynamic-title-mode" דורשת פירוט מצב כותרת דינמית כפרמטר שלה

en: Invalid argument for option "--dynamic-title-mode": %s
he: ארגומנט לא חוקי עבור האפשרות "--dynamic-title-mode": %s

en: Option "--initial-title" requires specifying the initial title as its parameter
he: האפשרות "--initial-title" דורשת פירוט כותרת ראשונית כפרמטר שלה

en: Option "%s" requires specifying the color as its parameter
he: אפשרות "%s" דורשת פירוט הצבע כפרמטר שלה

en: Unable to parse color: %s
he: לא ניתן לנתח צבע: %s

en: Option "--display" requires specifying the X display as its parameter
he: האפשרות "--display" דורשת פירוט תצוגת X כפרמטר שלה

en: Option "--workspace" requires specifying the workspace number as its parameter
he: האפשרות "--workspace" מצריכה פירוט של מספר מרחב עבודה כפרמטר

en: Option "--startup-id" requires specifying the startup id as its parameter
he: האפשרות "--startup-id" דורשת ציון זהות הפעלה כפרמטר שלה

en: Option "--icon/-I" requires specifying an icon name or filename as its parameter
he: האפשרות "--icon/-I" דורשת ציון שם אייקון או שם קובץ כפרמטר שלה

en: Option "--font" requires specifying the font name as its parameter
he: האפשרות "--font" דורשת ציון שם הגופן כפרמטר שלה

en: Option "--zoom" requires specifying the zoom (%d .. %d) as its parameter
he: האפשרות "--zoom" דורשת ציון הזום (%d .. %d) כפרמטר שלה

en: Option "--class" requires specifying the class name as its parameter
he: האפשרות "--class" דורשת פירוט שם סיווג כפרמטר

en: Unknown option "-%c"
he: אפשרות לא ידועה "-%c"

en: Unknown option "%s"
he: אפשרות לא ידועה "%s"

en: Terminal Preferences
he: העדפות מסוף

note: add the "Close" button
en: _Close
he: _סגור

note: add the "Help" button
en: _Help
he: _עזרה

note: * General section: General
en: General
he: כללי

note: section: Title
en: Title
he: שם

en: _Initial title:
he: כותרת _ראשונית:

en: Dynamically-set title:
he: כותרת מוגדרת באופן דינמי:

en: Replaces initial title
he: מחליף את הכותרת הראשונית

en: Goes before initial title
he: לפני הכותרת הראשונית

en: Goes after initial title
he: אחרי הכותרת הראשונית

en: Isn't displayed
he: לא מוצגת

note: section: Command
en: Command
he: פקודה

en: _Run command as login shell
he: _הרץ פקודה לפי מעטפת ההתחברות

en: Select this option to force Terminal to run your shell as a login shell when you open new terminals. See the documentation of your shell for details about differences between running it as interactive shell and running it as login shell.
he: בחר באפשרות זו כדי לאלץ את המסוף להריץ את המעטפת שלך כמעטפת הכניסה כאשר אתה פותח מסופים חדשים. ראה את תיעוד המעטפת שלך לפרטים הודות הבדלים בין הרצתה כמעטפת אינטראקטיבית ובין הרצתה כמעטפת הכניסה.

en: _Run a custom command instead of my shell
he: _הפעל פקודה מותאמת אישית במקום ה-shell שלי

en: Select this option to force Terminal to run a custom command instead of your shell when you open new terminals
he: בחר באפשרות זו כדי לאלץ את המסוף להפעיל פקודה מותאמת אישית במקום ה-shell שלך כאשר אתה פותח מסופים חדשים

en: Custom command:
he: פקודה מותאמת אישית:

en: _Working directory:
he: ספרית _עבודה:

en: Select this option to make new terminals (tabs or windows) use custom working directory. Otherwise, current working directory will be used.
he: בחר אפשרות זו כדי שמסופים חדשים (לשוניות או חלונות) ישתמשו בספרית עבודה מותאמת אישית. אחרת, ספרית עבודה נוכחית תהיה בשימוש.

note: section: Scrolling
en: Scrolling
he: גלילה

en: _Scroll on output
he: _גלול בפלט

en: This option controls whether the terminal will scroll down automatically whenever new output is generated by the commands running inside the terminal.
he: אפשרות זו קובעת האם המסוף יגלול מטה אוטומטית כאשר פלט חדש נוצר על יד הפקודות הרצות בתוך מסוף.

en: _Scroll on keystroke
he: _גלול בלחיצת מקש

en: Enables you to press any key on the keyboard to scroll down the terminal to the command prompt.
he: מאפשר לך ללחוץ על מקש כלשהו במקלדת לגלול מטה את המסוף לשורת הפקודה.

en: _Enable kinetic scrolling
he: _הפעל גלילה קינטית

en: This controls whether scrolling "coasts" to a stop when releasing a touchpad or touchscreen.
he: זה שולט האם גלילה "משייטת" לעצירה בעת שחרור משטח מגע או מסך מגע.

en: Scrollbar is:
he: סרגל הגלילה הוא:

en: Disabled
he: מנוטרל

en: On the left side
he: בצד שמאל

en: On the right side
he: בצד ימין

en: Scrollback:
he: גלול אחורה:

en: _Unlimited Scrollback
he: גלילה אחורה _לא מוגבלת

en: This controls whether the terminal will have no limits on scrollback.
he: זה קובע האם למסוף לא יהיו גבולות בגלילה אחורה.

en: _Enable overlay scrolling (Requires restart)
he: _הפעל גלילת כיסוי (מצריך הפעלה מחדש)

en: This controls whether scrollbar is drawn as an overlay (auto-hide) or not.
he: זה קובע האם סרגל הגלילה מצויר ככיסוי (הסתרה אוטומטית) או לא.

note: section: Cursor
en: Cursor
he: סמן

en: Cursor shape:
he: צורת סמן:

en: Block
he: חסימה

en: Underline
he: קו תחתון

en: Cursor blinks
he: סמן מהבהב

en: This option controls whether the cursor will be blinking or not.
he: אפשרות זו שולטת על הבהוב או אי-הבהוב של הסמן.

note: section: Clipboard
en: Clipboard
he: לוח גזירה

en: Automatically copy selection to clipboard
he: העתק אוטומטית את הבחירה אל לוח הגזירים

en: Show unsafe paste dialog
he: הצג דו שיח הדבק לא בטוח

en: Show a dialog that allows one to edit text that is considered unsafe for pasting
he: הצג דו שיח המאפשר עריכת טקסט שנחשב לא בטוח להעתקה

note: section: Behavior
en: Behavior
he: אופן פעולה

en: _Keep window open when it loses focus
he: _השאר חלון פתוח כאשר זה מאבד מיקוד

en: _Use app shortcut to focus the window
he: _השתמש בקיצור דרך ישום כדי לפקס את החלון

en: If enabled, the app shortcut for 'xfce4-terminal --drop-down', which normally opens and closes the window, will give it focus if the option to keep the window open is checked.
he: אם מופעלת, קיצור דרך ישום עבור 'xfce4-terminal --drop-down', שבדרך כלל פותח וסוגר את החלון, יתן לו פוקוס אם האפשרות לשמור את החלון פתוח נבחרה.

en: _Always keep window above
he: _תמיד שמור חלון למעלה

en: _Show status icon in notification area
he: _הצג איקון סטטוס באזור הודעות

note: section: Appearance & Animation
en: Appearance and Animation
he: מראה והנפשה

en: Width:
he: רוחב:

en: Height:
he: גובה:

en: Opacity:
he: אטימות:

en: Duration:
he: משך:

en: _Always show tabs
he: ה_צג תמיד לשוניות

en: _Show window borders
he: _הצג גבולות חלון

note: section: Position
en: Position
he: מיקום

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Up
he: למעלה

en: Down
he: למטה

en: _Move to monitor with pointer
he: _הזז למעקב עם הסמן

note: * Appearance
en: Appearance
he: מראה

note: section: Font
en: Font
he: גופן

en: _Use system font
he: _השתמש בגופן מערכת

en: Enable this to use system-wide monospace font.
he: הפעל את זה כדי להשתמש בגופן מונוספייס מערכתי.

en: _Allow bold text
he: _אפשר טקסט מודגש

en: Enable this to allow applications running inside the terminal windows to use bold font.
he: הפעל את זה כדי לאפשר לישומים הפועלים בתוך חלונות המסוף להשתמש בגופן מודגש.

en: Text blinks:
he: טקסט מהבהב:

en: Controls whether text in the terminal is allowed to blink when '\e[5m' escape codes are used.
he: קובע האם מותר לטקסט במסוף להבהב כאשר משתמשים בקודים של בריחה '\e[5m'.

en: Never
he: אף פעם

en: When focused
he: כאשר בפוקוס

en: When unfocused
he: כאשר לא בפוקוס

en: Always
he: תמיד

en: Cell spacing:
he: ריווח תאים:

en: x width
he: רוחב x

en: x height
he: גובה x

en: Reset
he: אתחול

note: section: Background
en: Background
he: רקע

en: None (use solid color)
he: ללא (השתמש בצבע אחיד)

en: Background image
he: תמונת רקע

en: Transparent Background
he: רקע שקוף

en: File:
he: קובץ:

en: All Files
he: כל הקבצים

en: Image Files
he: קבצי תמונות

en: Adjustment:
he: כיוונון:

en: Tiled
he: מרוצף

en: Centered
he: ממורכז

en: Scaled
he: מותאם

en: Stretched
he: מתוח

en: Filled
he: ממולא

en: Shading:
he: הצללה:

note: section: Opening new windows
en: Opening New Windows
he: פתיחת חלונות חדשים

en: _Display menubar in new windows
he: _הצג סרגל תפריט בחלונות חדשים

en: Enable this option to show menubars in newly created terminal windows.
he: הפעל אפשרות זו כדי להציג סרגלי תפריט בחלונות מסוף חדשים.

en: _Display toolbar in new windows
he: _הצג סרגל כלים בחלונות חדשים

en: Enable this option to show toolbar in newly created terminal windows.
he: הפעל אפשרות זו להצגת סרגל כלים בחלונות מסוף חדשים.

en: _Display borders around new windows
he: _הצג גבולות מסביב לחלונות חדשים

en: Enable this option to show window decorations around newly created terminal windows.
he: התר אפשרות זו כדי להציג עיטורי חלון סביב חלונות מסוף חדשים.

en: _Maximize new windows
he: _הגדל חלונות חדשים

en: Enable this option to maximize newly created terminal windows.
he: הפעל אפשרות זו להגדלת חלונות מסוף חדשים.

en: Default geometry
he: גיאומטרית ברירת מחדל

en: columns
he: עמודות

en: rows
he: שורות

note: section: Tabs
en: Tabs
he: לשוניות

en: Reset tab activity indicator after
he: אפס אינדיקטור פעילות לשונית לאחר

en: seconds
he: שניות

en: _Use custom styling to make tabs slim (restart required)
he: _השתמש בעיצוב מותאם אישית כדי להרזות לשוניות (נדרשת הפעלה מחדש)

note: * Colors
en: Colors
he: צבעים

en: Text Color:
he: צבע טקסט:

en: Background Color:
he: צבע רקע:

en: Tab activity color:
he: צבע פעילות לשונית:

en: _Use system theme colors for text and background
he: השתמש בצבעי _ערכת נושא מערכת לטקסט ורקע

en: _Vary the background color for each tab
he: _גוון צבע רעק לכל לשונית

en: The random color is based on the selected background color, keeping the same brightness.
he: הצבע האקראי מבוסס על צבע הרקע הנבחר, תוך שמירה על אותה בהירות.

en: _Enable sixel graphics
he: _הפעל גרפיקת sixel

note: section: Custom colors
en: Custom Colors
he: צבעים מותאמים

en: _Cursor color:
he: צבע _סמן:

en: Enable this option to set custom text and background colors for cursor. If disabled the background and text colors will be reversed.
he: הפעל אפשרות זו כדי לקבוע צבעי טקסט ורקע מותאמים אישית לסמן. אם האפשרות לא מופעלת צבעי הרקע והטקסט יתהפכו.

en: _Text selection color:
he: צבע בחירת _טקסט:

en: _Bold selection color:
he: צבע בחירה _מודגשת:

en: Enable this option to set a custom bold color. If disabled the text color will be used.
he: התר אפשרות זו כדי להגדיר צבע מודגש מותאם. אם מנוטרלת אז צבע טקסט יהיה בשימוש.

note: section: Palette
en: Palette
he: לוח צבעים

en: _Show bold text in bright colors:
he: _הצג טקסט מודגש בצבעים בהירים:

en: Enable this option to allow escape sequences such as '\e[1;35m' to switch text bright colors in addition to bold. If disabled, text color will remain intact.
he: הפעל אפשרות זו כדי לאפשר רצפי בריחה כמו '\e[1;35m' למעבר לצבעי טקסט בהירים בנוסף למודגש. אם האפשרות לא מופעלת, צבע טקסט ישאר כמו שהוא.

note: section: Presets
en: Presets
he: ערכות עיצוב

note: * Compatibility
en: Compatibility
he: תאימות

en: These options may cause some applications to behave incorrectly.
    They are only here to allow you to work around certain applications
    and operating systems that expect different terminal behavior.
he: אפשרויות אלו עלולות לגרום לכמה ישומים להתנהג באופן לא תקין.
    הן כאן רק כדי לאפשר לך לעקוף ישומים מסוימים
    ומערכות הפעלה שמצפות להתנהגות מסוף שונה.

en: Backspace key generates:
he: מקש מחיקה מייצר:

en: Auto-detect
he: איתור אוטומטי

en: Escape sequence
he: רצף Escape

en: Delete key generates:
he: מקש מחיקה מייצר:

en: Ambiguous-width characters:
he: תווים עם רוחב דו משמעי:

en: Narrow
he: צר

en: Wide
he: רחב

en: Reset compatibility options to defaults
he: אפס אפשרויות תאימות לברירת מחדל

note: * Advanced
en: Advanced
he: מתקדם

note: section: Double Click
en: Double Click
he: לחיצה כפולה

en: Consider the following characters part of a word when double clicking:
he: התייחס לתווים הבאים כחלק ממילה בעת קליק כפול:

note: section: Encoding
en: Encoding
he: קידוד

en: Default character encoding
he: קידוד תווים ברירת מחדל

note: section: Shortcuts * Shortcuts
en: Shortcuts
he: קיצורים

en: _Disable all menu access keys (such as Alt + f)
he: _בטל הפעלת כל מקשי גישת תפריט (כמו אלט + אף)

en: _Disable menu shortcut key (F10 by default)
he: _בטל הפעלת מקש קיצור דרך תפריט (F10 כברירת מחדל)

note: section: Misc
en: Misc
he: שונות

en: _Use middle mouse click to close tabs
he: _השתמש בקליק עכבר אמצעי לסגירת לשוניות

en: _Use middle mouse click to open urls
he: _השתמש בקליק עכבר אמצעי לפתיחת כתובות אינטרנט

en: _Auto-hide mouse pointer
he: הסתר _אוטומטית סמן עכבר

en: _Open new tab to the right of the active tab
he: _פתח לשונית חדשה מימין ללשונית הפעילה

en: _Audible bell
he: _פעמון שמע

en: _Visual bell
he: פעמון _ויזואלי

en: Right click action:
he: פעולת קליק ימני:

en: Context Menu
he: תפריט הקשר

en: Paste clipboard
he: הדבק לוח גזירים

en: Paste selection
he: הדבק בחירה

en: Enable Hyperlinks
he: הפעל היפר קישור

en: Enable support for hyperlinks.
he: הפעל תמיכה עבור היפר קישורים.

en: Window
he: חלון

en: Terminal
he: מסוף

note: default item + separator
en: Select Preset
he: בחר ערך קבוע מראש

en: Do not disable dialog
he: לא להשבית את הדו־שיח

en: Disable for 5 minutes
he: השבת למשך 5 דקות

en: Disable for 15 minutes
he: השבת למשך 15 דקות

en: Disable until program restart
he: השבת עד להפעלת התוכנית מחדש

en: Disable dialog (can be re-enabled in the Preferences)
he: השבּת דו־שיח (ניתן להפעילו מחדש במסך ההעדפות)

en: Untitled
he: ללא כותרת

en: Empty custom command in the terminal preferences
he: רוקן פקודה מותאמת אישית בהגדרות מסוף

en: Unable to determine your login shell.
he: לא מסוגל לקבוע את מעטפת הכניסה שלך.

en: _Relaunch
he: הפעל מ_חדש

en: The child process exited normally with status %d.
he: יציאה נורמלית של תהליך הבן עם סטטוס %d.

en: The child process was aborted by signal %d.
he: תהליך הבן הופסק ע"י סיגנל %d.

en: The child process was aborted.
he: תהליך הבן הופסק.

en: Do _not ask me again
he: _אל תשאל אותי שוב

en: Warning: Potentially Unsafe Paste
he: אזהרה: הדבקה עלולה להיות לא בטוחה

en: Pasting this text to the terminal may be dangerous as it looks like some commands may be executed, potentially involving root access ('sudo').
he: הדבקת טקסט זה למסוף יכולה להיות מסוכנת כי נראה שיופעלו פקודות, יתכן הכוללות גישה של משתמש על ('sudo').

en: Pasting this text to the terminal may be dangerous as it looks like some commands may be executed.
he: הדבקת טקסט זה למסוף עלולה להיות מסוכנת מכיוון שנראה שפקודות יופעלו.

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Paste
he: ה_דבק

en: Failed to execute child
he: אין אפשרות להריץ צאצא

en: Close this tab
he: סגור כרטיסייה זו

en: Find
he: חיפוש

en: _Previous
he: ה_קודם

en: _Next
he: ה_בא

en: _Search for:
he: _חפש עבור:

en: C_ase sensitive
he: _תלוי רישיות

en: Match as _regular expression
he: התאם בתור _ביטוי רגולרי

en: Match _entire word only
he: התאם מילה _שלמה בלבד

en: _Wrap around
he: _כרוך מסביב

en: _Opacity:
he: א_טימות:

en: Xfce Terminal Emulator
he: מדמה מסוף Xfce

en: Visit Xfce Terminal website
he: בקר באתר מסוף Xfce

en: Scroll one line Up
he: גלול שורה אחת מעלה

en: Scroll one line Down
he: גלול שורה אחת מטה

en: Scroll one Page Up
he: גלול דף אחד למעלה

en: Scroll one Page Down
he: גלול דף אחד למטה

en: Copy Email Address
he: העתק כתובת דוא״ל

en: Compose Email
he: חבר דוא״ל

en: Copy Link Address
he: העתק כתובת קישור

en: Open Link
he: פתח קישור

note: tell the user that we were unable to open the responsible application
en: Failed to open the URL '%s'
he: נכשל לפתוח את ה-URL '%s'

en: Keep window open when it loses focus
he: השאר חלון פתוח כאשר זה מאבד מיקוד

en: Drop-down Terminal
he: מסוף נפתח כלפי מטה

en: Toggle Drop-down Terminal
he: החלף מסוף נפתח כלפי מטה

note: Use old accelerator paths for backwards compatibility
en: _File
he: _קובץ

en: Open _Tab
he: _פתח כרטיסייה

en: Open a new terminal tab
he: פתח לשונית מסוף חדשה

en: Open T_erminal
he: פתח מ_סוף

en: Open a new terminal window
he: פתח חלון מסוף חדש

en: _Open File Manager Here
he: _פתח מנהל קבצים כאן

en: Open the current directory
he: פתח את הספרייה הנוכחית

en: _Undo Close Tab
he: _בטל סגירת לשונית

en: _Detach Tab
he: _נתק כרטיסיה

en: Close T_ab
he: סגור _כרטיסייה

en: Close Other Ta_bs
he: סגור לשו_ניות אחרות

en: Close _Window
he: סגור _חלון

en: _Edit
he: ע_ריכה

en: _Copy
he: ה_עתק

en: Copy to clipboard
he: העתק ללוח גזירה

en: Copy as _HTML
he: העתק כ _HTML

en: Copy to clipboard as HTML
he: העתק אל לוח גזירה כ HTML

en: Paste from clipboard
he: הדבק מלוח גזירה

en: _Paste Alt
he: _הדבק Alt

en: Paste _Selection
he: הדבק _בחירה

en: Paste _Selection Alt
he: הדבק _בחירה Alt

en: Select _All
he: בחר _הכל

en: Copy _Input To All Tabs...
he: העתק _קלט לכל הלשוניות...

en: Pr_eferences...
he: _העדפות...

en: Open the preferences dialog
he: פתח את דו שיח העדפות

en: _View
he: _תצוגה

en: Zoom _In
he: זום _פנימה

en: Zoom in with larger font
he: זום פנימה עם גופן גדול יותר

en: Zoom In Alt
he: זום פנימה Alt

en: Zoom _Out
he: זום _החוצה

en: Zoom out with smaller font
he: זום החוצה עם גופן קטן יותר

en: Zoom Out Alt
he: זום החוצה Alt

en: _Normal Size
he: גודל _רגיל

en: Zoom to default size
he: זום לגודל ברירת מחדל

en: _Normal Size Alt
he: _גודל נורמלי Alt

en: _Terminal
he: _מסוף

en: _Set Title...
he: הגדר _כותרת...

en: Set Title Co_lor...
he: קבע _צבע כותרת...

en: _Find...
he: _חפש…

en: Search terminal contents
he: חיפוש בתוכן מסוף

en: Find Ne_xt
he: מצא את ה_בא

en: Find Pre_vious
he: מצא את ה_קודם

en: Sa_ve Contents...
he: שמ_ור תוכן...

en: _Reset
he: _אפס

en: _Clear Scrollback and Reset
he: _טהר פס גלילה ואפס

en: T_abs
he: _כרטיסיות

en: _Previous Tab
he: הלשונית ה_קודמת

en: Switch to previous tab
he: מעבר ללשונית הקודמת

en: _Next Tab
he: הלשונית ה_באה

en: Switch to next tab
he: מעבר ללשונית הבאה

en: Last _Active Tab
he: לשונית _פעילה אחרונה

en: Switch to last active tab
he: עבור אל הלשונית הפעילה האחרונה

en: Move Tab _Left
he: העבר כרטיסייה _שמאלה

en: Move Tab _Right
he: העבר כרטיסייה _ימינה

en: _Contents
he: _תכנים

en: Display help contents
he: הצג תכני עזרה

en: _About
he: _אודות

en: _Zoom
he: _זום

en: Show Menubar Temporarily
he: הצג סרגל תפריט באופן זמני

en: Show _Menubar
he: הצג שורת _תפריט

en: Show/hide the menubar
he: הצג/הסתר שורת תפריט

en: Show _Toolbar
he: הצג סרגל _כלים

en: Show/hide the toolbar
he: הצג/הסתר סרגל כלים

en: Show Window _Borders
he: הצג _גבולות חלון

en: Show/hide the window decorations
he: הצג/הסתר עיטורי חלון

en: _Fullscreen
he: _מסך מלא

en: Toggle fullscreen mode
he: הפעל מצב מסך מלא

en: _Read-Only
he: _קריאה בלבד

en: Toggle read-only mode
he: החלף מצב קריאה בלבד

en: Scroll on _Output
he: גלול _פלט

en: Toggle scroll on output
he: שנה מצב גלול פלט

note: used for changing the accelerator keys via the ShortcutsEditor, the logic is still handle by GtkActionEntries
en: Go to Tab 1
he: עבור ללשונית 1

en: Go to Tab 2
he: עבור ללשונית 2

en: Go to Tab 3
he: עבור ללשונית 3

en: Go to Tab 4
he: עבור ללשונית 4

en: Go to Tab 5
he: עבור ללשונית 5

en: Go to Tab 6
he: עבור ללשונית 6

en: Go to Tab 7
he: עבור ללשונית 7

en: Go to Tab 8
he: עבור ללשונית 8

en: Go to Tab 9
he: עבור ללשונית 9

note: create encoding action
en: Set _Encoding
he: הגדר _קידוד

en: Warning
he: אזהרה

note: and process running
en: There are still processes running in some tabs.
    Closing this window will kill all of them.
he: ישנם עדיין תהליכים פועלים בכמה לשוניות.
    סגירת חלון זה תסיים את כולם.

note: and no process running
en: This window has %d tabs open. Closing this window
    will also close all its tabs.
he: לחלון זה יש %d לשוניות פתוחות. סגירה של חלון זה
    תסגור גם את כל הלשוניות שלו.

en: Close all tabs?
he: לסגור את כל הכרטיסיות?

note: closing a tab, and process running
en: There is still a process running.
    Closing this tab will kill it.
he: עדיין קיים תהליך פועל.
    סגירת הלשונית הזו תחסל אותו.

en: Close tab?
he: לסגור לשונית?

note: closing a single tab window, and process running
en: There is still a process running.
    Closing this window will kill it.
he: עדיין קיים תהליך פועל.
    סגירת החלון הזה תחסל אותו.

en: Close window?
he: לסגור חלון?

en: Failed to open directory
he: נכשל לפתוח ספרייה

en: Copy _Input:
he: העתק _קלט:

en: Enter the text to be copied to all tabs
he: הכנס את הטקסט להעתקה לכל הלשוניות

en: Copy input
he: העתק קלט

en: _Title:
he: _כותרת:

en: Enter the title for the current terminal tab
he: הזן את הכותרת עבור לשונית המסוף הנוכחית

en: Help
he: עזרה

en: Close
he: סגור

en: Choose title color
he: בחר צבע כותרת

en: Failed to create the regular expression
he: נכשלה יצירת ביטוי רגולרי

en: Save contents...
he: שמור תוכן...

en: _Save
he: _שמור

en: Failed to save terminal contents
he: נכשל לשמור תוכן מסוף

en: Send Signal
he: שלח אות

en: Zoom
he: זום

en: Copy
he: העתק

en: Paste
he: הדבק

en: View Options
he: הצג אפשרויות

en: Terminal Emulator
he: מדמה מסוף

en: Xfce Terminal Settings
he: הגדרות מסוף Xfce

en: Configure Xfce Terminal
he: הגדר מסוף Xfce
