Xfce Panel Plugins - en to be translation catalogue (44 entries)

en: %dh %dm %ds left
be: Засталося %d г %d хв %d с

en: %dm %ds left
be: Засталося %d хв %d с

en: %ds left
be: Засталося %d с

en:  (Paused)
be:  (Прыпынена)

note: Display the name of the alarm when the countdown ends
en: Beeep! :) 
    Time is up for the alarm %s.
be: Дзінь-дзілінь! :)
    Час па сігнале %s сышоў.

en: Close
be: Закрыць

en: Rerun the timer
be: Перазапусціць таймер

en: Add new alarm
be: Дадаць новы сігнал

en: Pause timer
be: Прыпыніць таймер

en: Resume timer
be: Узнавіць таймер

en: Stop timer
be: Спыніць таймер

en: %dh %dm %ds
be: %d г %d хв %d с

en: %dm %ds
be: %d хв %d с

en: %ds
be: %d с

en: At %02d:%02d
be: А %02d:%02d

en: Name:
be: Назва:

en: Enter the countdown time
be: Увядзіце час зваротнага адліку

en: Enter the time of alarm (24h format)
be: Увядзіце час сігналу (24-гадзінны фармат)

en: h
be: г

en: m
be: хв

en: s
be: с

en: or
be: альбо

en: Command to run:
be: Запусціць загад:

note: add alarm autostart check button
en: Auto start when plugin loads
be: Аўтаматычна запускаць падчас загрузкі ўбудовы

en: Cancel
be: Скасаваць

en: Accept
be: Пагадзіцца

en: Edit alarm
be: Рэдагаваць сігнал

en: Timer name
be: Назва таймера

en: Countdown period /
    Alarm time
be: Перыяд зваротнага адліку/
    час сігналу

en: Alarm command
be: Загад сігналу

en: Add
be: Дадаць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Up
be: Уверх

en: Down
be: Уніз

en: Don't display a warning  if an alarm command is set
be: Не выводзіць апавяшчэнне, калі загад вызначаны

note: Default alarm command config
en: Use a default alarm command
be: Выкарыстоўваць для сігналу прадвызначаны загад

en: Default command:
be: Прадвызначаны загад:

note: Alarm repetitions config
en: Repeat the alarm command
be: Паўтараць загад

en: Number of repetitions
be: Колькасць паўтарэнняў

en:   Time interval (sec.)
be:   Інтэрвал (сек)

en: A plugin to define countdown timers or alarms at given times.
be: Убудова для стварэння таймераў зваротнага адліку і сігналаў.

en: Xfce4 Timer
be: Таймер Xfce4

en: Timer plugin for Xfce panel
be: Убудова таймера для панэлі Xfce
