Xfce Panel Plugins - en to bg translation catalogue (49 entries)

en: %dh %dm %ds left
bg: Остават %dч %dм %dс

en: %dm %ds left
bg: Остават %dм %dс

en: %ds left
bg: Остават %dс

en:  (Paused)
bg: (На пауза)

note: Display the name of the alarm when the countdown ends
en: Beeep! :) 
    Time is up for the alarm %s.
bg: Зън! :)
    Времето изтече за алармата %s.

en: Timer %s
bg: Таймер %s

en: Close
bg: Затваряне

en: Rerun the timer
bg: Рестартиране на брояча

en: Add new alarm
bg: Добавяне на нова аларма

en: Pause timer
bg: Спиране на брояча на пауза

en: Resume timer
bg: Продължаване на брояча

en: Stop timer
bg: Спиране на брояча

en: %dh %dm %ds
bg: %dч %dм %dс

en: %dm %ds
bg: %dм %dс

en: %ds
bg: %dс

en: At %02d:%02d
bg: В %02d:%02d

en: Name:
bg: Име:

en: Enter the countdown time
bg: Въведете времето за отброяване

en: Enter the time of alarm (24h format)
bg: Въведете часа за аларма (24-часов формат)

en: h
bg: ч

en: m
bg: м

en: s
bg: с

en: or
bg: или

en: Command to run:
bg: Команда за изпълнение:

en: Alarm to run:
bg: Алармата да стартира:

note: add alarm autostart check button
en: Auto start when plugin loads
bg: Автоматично стартиране при зареждане на добавката

en: Cancel
bg: Отказ

en: Accept
bg: Потвърждаване

en: Edit alarm
bg: Редактиране на аларма

en: Timer Options
bg: Опции на таймера

en: Timer name
bg: Име на брояча

en: Countdown period /
    Alarm time
bg: Време за отброяване /
    Час за аларма

en: Alarm command
bg: Команда при аларма

en: Add
bg: Добавяне

en: Edit
bg: Редактиране

en: Remove
bg: Премахване

en: Up
bg: Нагоре

en: Down
bg: Надолу

en: Don't display a warning  if an alarm command is set
bg: Не показвай предупреждение, ако е зададена команда за аларма

note: Default alarm command config
en: Use a default alarm command
bg: Използване на команда за аларма по подразбиране

en: Default command:
bg: Команда по подразбиране:

note: Alarm repetitions config
en: Repeat the alarm command
bg: Повтаряне на командата за аларма

en: Number of repetitions
bg: Брой повторения

en:   Time interval (sec.)
bg: Времеви интервал (сек.)

en: About Timer plugin
bg: Относно добавка Таймер

en: A plugin to define countdown timers or alarms at given times.
bg: Добавка за създаване на броячи за отброяване или уведомяване по зададено време.

en: Copyright (c) 2005-2018
bg: Авторски права (c) 2005-2018

en: Xfce4 Timer
bg: Xfce4 Брояч

en: Timer plugin for Xfce panel
bg: Добавка брояч за панела на Xfce
