Xfce Panel Plugins - en to ca translation catalogue (41 entries)

en: %dh %dm %ds left
ca: %d h %d min %d s restant

en: %dm %ds left
ca: %d min %d s restant

en: %ds left
ca: %d s restant

en:  (Paused)
ca: (en pausa)

note: Display the name of the alarm when the countdown ends
en: Beeep! :) 
    Time is up for the alarm %s.
ca: Riiiiiiiiing! :) 
    Ja és l'hora per a l'alarma %s.

en: Close
ca: Tanca

en: Rerun the timer
ca: Torna a executar el temporitzador

en: Add new alarm
ca: Afegeix una alarma nova

en: Pause timer
ca: Fes una pausa al temporitzador

en: Resume timer
ca: Reprèn el temporitzador

en: Stop timer
ca: Atura el temporitzador

en: %dh %dm %ds
ca: %d h %d min %d s

en: %dm %ds
ca: %d min %d s

en: At %02d:%02d
ca: A les %02d:%02d

en: Name:
ca: Nom:

en: Enter the countdown time
ca: Introduïu el temps del compte enrere

en: Enter the time of alarm (24h format)
ca: Introduïu l'hora de l'alarma (format de 24h)

en: or
ca: o

en: Command to run:
ca: Ordre a executar:

note: add alarm autostart check button
en: Auto start when plugin loads
ca: Inicia automàticament quan es carregi el connector

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Accept
ca: Accepta

en: Edit alarm
ca: Edita l'alarma

en: Timer name
ca: Nom del temporitzador

en: Countdown period /
    Alarm time
ca: Període de compte enrere /
    Hora de l'alarma

en: Alarm command
ca: Ordre de l'alarma

en: Add
ca: Afegeix

en: Edit
ca: Edita

en: Remove
ca: Suprimeix

en: Up
ca: Amunt

en: Down
ca: Avall

en: Don't display a warning  if an alarm command is set
ca: No mostris una advertència si s'estableix una ordre d'alarma

note: Default alarm command config
en: Use a default alarm command
ca: Utilitza una ordre d'alarma predeterminada

en: Default command:
ca: Ordre predeterminada:

note: Alarm repetitions config
en: Repeat the alarm command
ca: Repeteix l'ordre de l'alarma

en: Number of repetitions
ca: Nombre de repeticions

en:   Time interval (sec.)
ca:   Interval de temps (en segons)

en: A plugin to define countdown timers or alarms at given times.
ca: Un connector per definir temporitzadors de compte enrere i alarmes en moments determinats.

en: Copyright (c) 2005-2018
ca: Drets d'autor (c) 2005-2018

en: Xfce4 Timer
ca: Temporitzador de Xfce4

en: Timer plugin for Xfce panel
ca: Connector de temporitzador per al tauler de Xfce
