Xfce Panel Plugins - en to cs translation catalogue (38 entries)

en: %dh %dm %ds left
cs: %dh %dm %ds zbývá

en: %dm %ds left
cs: %dm %ds zbývá

en: %ds left
cs: %ds zbývá

en:  (Paused)
cs: (Pozastaveno)

note: Display the name of the alarm when the countdown ends
en: Beeep! :) 
    Time is up for the alarm %s.
cs: Píp! :) 
    Nastal čas pro připomínku %s.

en: Close
cs: Zavřít

en: Rerun the timer
cs: Obnovit odpočet času

en: Add new alarm
cs: Přidat novou výstrahu

en: Pause timer
cs: Pozastavit odpočet času

en: Resume timer
cs: Obnovit odpočet času

en: Stop timer
cs: Zastavit odpočet času

en: At %02d:%02d
cs: V %02d:%02d

en: Name:
cs: Název:

en: Enter the countdown time
cs: Zadejte čas pro odpočítávání

en: Enter the time of alarm (24h format)
cs: Zadejte čas výstrahy (ve 24hodinovém formátu)

en: or
cs: nebo

en: Command to run:
cs: Příkaz ke spuštění:

note: add alarm autostart check button
en: Auto start when plugin loads
cs: Automaticky spustit po načtení zásuvného modulu

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Accept
cs: Přijmout

en: Edit alarm
cs: Upravit výstrahu

en: Timer name
cs: Název odpočtu času

en: Countdown period /
    Alarm time
cs: Interval odpočtu /
    Čas výstrahy

en: Alarm command
cs: Příkaz výstrahy

en: Add
cs: Přidat

en: Edit
cs: Upravit

en: Remove
cs: Odebrat

en: Up
cs: Nahoru

en: Down
cs: Dolů

en: Don't display a warning  if an alarm command is set
cs: Nezobrazovat varování, když je nastaven příkaz alarmu

note: Default alarm command config
en: Use a default alarm command
cs: Použít výchozí příkaz alarmu

en: Default command:
cs: Výchozí příkaz:

note: Alarm repetitions config
en: Repeat the alarm command
cs: Opakovat příkaz výstrahy

en: Number of repetitions
cs: Počet opakování

en:   Time interval (sec.)
cs:   Časový interval (s)

en: A plugin to define countdown timers or alarms at given times.
cs: Zásuvný modul odpočtu časů nebo alarmů v daných časech.

en: Xfce4 Timer
cs: Odpočet času pro Xfce4

en: Timer plugin for Xfce panel
cs: Zásuvný modul pro odpočítávání času pro panel Xfce
