Xfce Panel Plugins - en to el translation catalogue (49 entries)

en: %dh %dm %ds left
el: %dω %dλ %dδ απέμειναν

en: %dm %ds left
el: %dλ %dδ απέμειναν

en: %ds left
el: %dδ απέμειναν

en:  (Paused)
el: (Σε παύση)

note: Display the name of the alarm when the countdown ends
en: Beeep! :) 
    Time is up for the alarm %s.
el: Μπιιπ... :) 
    Τέλος χρόνου για την ειδοποίηση %s.

en: Timer %s
el: Χρονόμετρο %s

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Rerun the timer
el: Επανέναρξη χρονομέτρου

en: Add new alarm
el: Προσθήκη νέας ειδοποίησης

en: Pause timer
el: Παύση χρονομέτρου

en: Resume timer
el: Συνέχιση χρονομέτρου

en: Stop timer
el: Τερματισμός χρονομέτρου

en: %dh %dm %ds
el: %dω %dλ %dδ

en: %dm %ds
el: %dλ %dδ

en: %ds
el: %dδ

en: At %02d:%02d
el: Σε %02d:%02d

en: Name:
el: Όνομα:

en: Enter the countdown time
el: Εισαγωγή χρόνου αντίστροφης μέτρησης

en: Enter the time of alarm (24h format)
el: Εισαγωγή ώρας για την ειδοποίηση (σε 24ωρη μορφή)

en: h
el: ώρα

en: m
el: λεπτά

en: s
el: δευτ

en: or
el: ή

en: Command to run:
el: Εντολή προς εκτέλεση:

en: Alarm to run:
el: Ειδοποίηση προς εκτέλεση:

note: add alarm autostart check button
en: Auto start when plugin loads
el: Αυτόματη έναρξη με την φόρτωση του πρόσθετου

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Accept
el: Αποδοχή

en: Edit alarm
el: Επεξεργασία ειδοποίησης

en: Timer Options
el: Επιλογές χρονομέτρου

en: Timer name
el: Όνομα χρονομέτρου

en: Countdown period /
    Alarm time
el: Περίοδος αντίστροφης μέτρησης /
    Χρόνος ειδοποίησης

en: Alarm command
el: Εντολή ειδοποίησης

en: Add
el: Νέο

en: Edit
el: Αλλαγή

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Up
el: Επάνω

en: Down
el: Κάτω

en: Don't display a warning  if an alarm command is set
el: Να μην εμφανίζεται προειδοποίηση αν έχει οριστεί εντολή ειδοποίησης

note: Default alarm command config
en: Use a default alarm command
el: Χρήση προεπιλεγμένης εντολής ειδοποίησης

en: Default command:
el: Προεπιλεγμένη εντολή:

note: Alarm repetitions config
en: Repeat the alarm command
el: Επανάληψη εντολής ειδοποίησης

en: Number of repetitions
el: Αριθμός επαναλήψεων

en:   Time interval (sec.)
el: Διάστημα ανανέωσης (δευτ.)

en: About Timer plugin
el: Σχετικά με το πρόσθετο χρονομέτρου

en: A plugin to define countdown timers or alarms at given times.
el: Πρόσθετο για τη δημιουργία χρονομέτρων αντίστροφης μέτρησης και ειδοποιήσεων.

en: Copyright (c) 2005-2018
el: Πνευματικά δικαιώματα (c) 2005-2018

en: Xfce4 Timer
el: Χρονόμετρο xfce4

en: Timer plugin for Xfce panel
el: Πρόσθετο χρονομέτρου για το ταμπλό του Xfce
