Xfce Panel Plugins - en to et translation catalogue (44 entries)

en: %dh %dm %ds left
et: Aega jäänud %dh %dm %ds

en: %dm %ds left
et: Aega jäänud %dm %ds

en: %ds left
et: Aega jäänud %ds

en:  (Paused)
et:  (Peatatud)

note: Display the name of the alarm when the countdown ends
en: Beeep! :) 
    Time is up for the alarm %s.
et: Tuuuuut! :)
    %s - aeg sai täis.

en: Timer %s
et: Taimer %s

en: Close
et: Sulge

en: Rerun the timer
et: Käivita taimer uuesti

en: Add new alarm
et: Lisa uus teavitus

en: Pause timer
et: Pane taimer pausile

en: Resume timer
et: Jätka taimeri tööd

en: Stop timer
et: Peata taimer

en: At %02d:%02d
et: %02d:%02d

en: Name:
et: Nimi:

en: Enter the countdown time
et: Sisesta pöördloenduse kestus

en: Enter the time of alarm (24h format)
et: Sisesta teavituse kellaaeg (24-tunnises vormingus)

en: h
et: t

en: or
et: või

en: Command to run:
et: Käivitatav käsk:

en: Alarm to run:
et: Käivitatav teavitus:

note: add alarm autostart check button
en: Auto start when plugin loads
et: Käivita vidina laadimisel taimer automaatselt

en: Cancel
et: Loobu

en: Accept
et: Kinnita

en: Edit alarm
et: Muuda teavitust

en: Timer Options
et: Taimeri valikud

en: Timer name
et: Taimeri nimi

en: Countdown period /
    Alarm time
et: Teavituse aeg
    või  kellaaeg

en: Alarm command
et: Aja täitumisel käivitatav käsk

en: Add
et: Lisa

en: Edit
et: Muuda

en: Remove
et: Eemalda

en: Up
et: Liiguta üles

en: Down
et: Liiguta alla

en: Don't display a warning  if an alarm command is set
et: Kui aja täitumisel käivitatav käsk on seadistatud, siis ära kuva hoiatust

note: Default alarm command config
en: Use a default alarm command
et: Kasuta aja täitumisel käivitatavat vaikimisi käsku

en: Default command:
et: Vaikimisi käsk:

note: Alarm repetitions config
en: Repeat the alarm command
et: Korda aja täitumisel käivitatavat käsku

en: Number of repetitions
et: Korduste arv

en:   Time interval (sec.)
et: Intervall (sekundites)

en: About Timer plugin
et: Taimeri teave

en: A plugin to define countdown timers or alarms at given times.
et: Vidin, mis võimaldab seadistada kindla agaja või kellaajaga seotud taimereid ja teavitusi

en: Copyright (c) 2005-2018
et: Autoriõigused (c) 2005-2018

en: Xfce4 Timer
et: Xfce4 taimer

en: Timer plugin for Xfce panel
et: Taimeri pistikprogramm Xfce paneeli jaoks
