Xfce Panel Plugins - en to eu translation catalogue (40 entries)

en: %dh %dm %ds left
eu: %do %dm %ds falta dira

en: %dm %ds left
eu: %dm %ds falta dira

en: %ds left
eu: %ds falta dira

en:  (Paused)
eu: (Geldituta)

note: Display the name of the alarm when the countdown ends
en: Beeep! :) 
    Time is up for the alarm %s.
eu: Txirrin! :)
    Denbora amaitu da %s(e)rako.

en: Close
eu: Itxi

en: Rerun the timer
eu: Kronometroa berrabiarazi

en: Add new alarm
eu: Alarma berria gehitu

en: Pause timer
eu: Kronometroa eten

en: Resume timer
eu: Kronometroa berrekin

en: Stop timer
eu: Kronometroa gelditu

en: %dh %dm %ds
eu: %do %dm %ds

en: At %02d:%02d
eu: %02d:%02d-etan

en: Name:
eu: Izena:

en: Enter the countdown time
eu: Atzerako kontaketa denbora idatzi

en: Enter the time of alarm (24h format)
eu: Alarmaren ordua idatzi (24h formatua)

en: h
eu: o

en: or
eu: edo

en: Command to run:
eu: Exekutatzeko komandoa:

note: add alarm autostart check button
en: Auto start when plugin loads
eu: Automatikoki hasi plugina kargatzerakoan

en: Cancel
eu: Utzi

en: Accept
eu: Onartu

en: Edit alarm
eu: Alarma editatu

en: Timer name
eu: Kronometroaren izena

en: Countdown period /
    Alarm time
eu: Atzerako kontatze denbora /
    Alarma ordua

en: Alarm command
eu: Alarma komandoa

en: Add
eu: Gehitu

en: Edit
eu: Editatu

en: Remove
eu: Kendu

en: Up
eu: Gora

en: Down
eu: Behera

en: Don't display a warning  if an alarm command is set
eu: Ez erakutsi abisurik alarma komando bat ezarri bada

note: Default alarm command config
en: Use a default alarm command
eu: Alarma komando lehenetsi bat erabili

en: Default command:
eu: Lehenetsitako komandoa:

note: Alarm repetitions config
en: Repeat the alarm command
eu: Errepikatu alarma komandoa

en: Number of repetitions
eu: Errepikapen kopurua

en:   Time interval (sec.)
eu:   Denbora tartea (seg.)

en: A plugin to define countdown timers or alarms at given times.
eu: Atzerako kontaketak edo alarmak zehazteko plugin bat.

en: Xfce4 Timer
eu: Xfce4 kronometroa

en: Timer plugin for Xfce panel
eu: Xfce panelarentzat kronometro plugina
