Xfce Panel Plugins - en to fa_IR translation catalogue (45 entries)

en: %dh %dm %ds left
fa_IR: %dس %dد %dث باقی مانده

en: %dm %ds left
fa_IR: %dد %dث باقی مانده

en: %ds left
fa_IR: %dث باقی مانده

en:  (Paused)
fa_IR:  (نگه‌داشته‌شده)

note: Display the name of the alarm when the countdown ends
en: Beeep! :) 
    Time is up for the alarm %s.
fa_IR: دیییینگ! :)
    سرآمد هشدار %s فرا رسید.

en: Timer %s
fa_IR: زمان‌سنج %s

en: Close
fa_IR: بستن

en: Rerun the timer
fa_IR: راه‌اندازی دوباره

en: Add new alarm
fa_IR: افزودن هشدار جدید

en: Pause timer
fa_IR: نگه‌داشتن زمان‌سنج

en: Resume timer
fa_IR: ازسرگیری زمان‌سنج

en: Stop timer
fa_IR: متوقف‌کردن زمان‌سنج

en: %dh %dm %ds
fa_IR: %dس %dد %dث

en: %dm %ds
fa_IR: %dد %dث

en: %ds
fa_IR: %dث

en: At %02d:%02d
fa_IR: در %02d:%02d

en: Name:
fa_IR: نام:

en: Enter the countdown time
fa_IR: زمان شمارش معکوس را وارد کنید

en: Enter the time of alarm (24h format)
fa_IR: زمان هشدار را وارد کنید (قالب ۲۴ ساعته)

en: h
fa_IR: س

en: m
fa_IR: د

en: s
fa_IR: ث

en: or
fa_IR: یا

en: Command to run:
fa_IR: دستور اجرایی:

note: add alarm autostart check button
en: Auto start when plugin loads
fa_IR: شروع خودکار به هنگام بار شدن افزایه

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Accept
fa_IR: پذیرفتن

en: Edit alarm
fa_IR: ویرایش هشدار

en: Timer Options
fa_IR: گزینه‌های زمان‌سنج

en: Timer name
fa_IR: نام زمان‌سنج

en: Countdown period /
    Alarm time
fa_IR: مدت شمارش معکوس /
    زمان هشدار

en: Alarm command
fa_IR: دستور هشدار

en: Add
fa_IR: افزودن

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Remove
fa_IR: برداشتن

en: Up
fa_IR: بالا

en: Down
fa_IR: پایین

note: Default alarm command config
en: Use a default alarm command
fa_IR: استفاده از یک دستور هشدار پیش‌گزیده

en: Default command:
fa_IR: دستور پیش‌گزیده:

en: Number of repetitions
fa_IR: تعداد تکرارها

en:   Time interval (sec.)
fa_IR:  وقفه زمانی (ثانیه)

en: About Timer plugin
fa_IR: دربارهٔ افزایهٔ زمان‌سنج

en: Copyright (c) 2005-2018
fa_IR: حق رونوشت (c) ۲۰۰۵-۲۰۱۸

en: Xfce4 Timer
fa_IR: زمان‌سنج Xfce4

en: Timer plugin for Xfce panel
fa_IR: افزایهٔ زمان‌سنج برای تابلوی Xfce
