Xfce Panel Plugins - en to fi translation catalogue (44 entries)

en: %dh %dm %ds left
fi: %d t %d min %d s jäljellä

en: %dm %ds left
fi: %d min %d s jäljellä

en: %ds left
fi: %d s jäljellä

en:  (Paused)
fi: (Keskeytetty)

note: Display the name of the alarm when the countdown ends
en: Beeep! :) 
    Time is up for the alarm %s.
fi: Piiip! :)
    Hälytyksen %s aika on loppunut.

en: Close
fi: Sulje

en: Rerun the timer
fi: Käynnistä ajastin uudelleen

en: Add new alarm
fi: Lisää uusi hälytys

en: Pause timer
fi: Keskeytä ajastin

en: Resume timer
fi: Jatka ajastinta

en: Stop timer
fi: Pysäytä ajastin

en: %dh %dm %ds
fi: %d t %d min %d s

en: %dm %ds
fi: %d min %d s

en: %ds
fi: %d s

en: At %02d:%02d
fi: Aikaan %02d:%02d

en: Name:
fi: Nimi:

en: Enter the countdown time
fi: Anna ajastinaika

en: Enter the time of alarm (24h format)
fi: Anna hälytysaika (24t-muoto)

en: h
fi: t

en: m
fi: min

en: or
fi: tai

en: Command to run:
fi: Suoritettava komento:

note: add alarm autostart check button
en: Auto start when plugin loads
fi: Automaattinen aloitus kun liitännäinen käynnistyy

en: Cancel
fi: Peru

en: Accept
fi: Hyväksy

en: Edit alarm
fi: Muokkaa hälytystä

en: Timer name
fi: Ajastimen nimi

en: Countdown period /
    Alarm time
fi: Ajastinajankohta /
    Hälytysaika

en: Alarm command
fi: Hälytyskomento

en: Add
fi: Lisää

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Remove
fi: Poista

en: Up
fi: Ylös

en: Down
fi: Alas

en: Don't display a warning  if an alarm command is set
fi: Älä näytä varoitusta, jos hälytyskomento on asetettu

note: Default alarm command config
en: Use a default alarm command
fi: Käytä oletushälytyskomentoa

en: Default command:
fi: Oletuskomento:

note: Alarm repetitions config
en: Repeat the alarm command
fi: Toista hälytyskomento

en: Number of repetitions
fi: Toistojen määrä

en:   Time interval (sec.)
fi: Aikaväli (sekunti(a))

en: A plugin to define countdown timers or alarms at given times.
fi: Liitännäinen ajastimien tai hälytysten määrittämiselle tiettyinä aikoina.

en: Copyright (c) 2005-2018
fi: Tekijänoikeus (c) 2005-2018

en: Xfce4 Timer
fi: Xfce4-ajastin

en: Timer plugin for Xfce panel
fi: Ajastinliitännäinen Xfce:n paneelille
