Xfce Panel Plugins - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: %dh %dm %ds left
gl: Quedan %dh %dm %ds

en: %dm %ds left
gl: Quedan %dm %ds

en: %ds left
gl: Quedan %ds

en:  (Paused)
gl: (En pausa)

note: Display the name of the alarm when the countdown ends
en: Beeep! :) 
    Time is up for the alarm %s.
gl: Biiiiiip! :) 
    Esgotouse o tempo do temporizador %s.

en: Close
gl: Pechar

en: Rerun the timer
gl: Reiniciar o temporizador

en: Add new alarm
gl: Engadir temporizador

en: Pause timer
gl: Poñer en pausa o temporizador

en: Resume timer
gl: Retomar o temporizador

en: Stop timer
gl: Deter o temporizador

en: At %02d:%02d
gl: Ás %02d:%02d

en: Name:
gl: Nome:

en: Enter the countdown time
gl: Introducir a duración (tempo) do temporizador

en: Enter the time of alarm (24h format)
gl: Introducir a hora do temporizador (formato 24h)

en: or
gl: ou

en: Command to run:
gl: Orde a executar:

note: add alarm autostart check button
en: Auto start when plugin loads
gl: Iniciar automaticamente cando o engadido é cargado

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Accept
gl: Aceptar

en: Edit alarm
gl: Modificar o temporizador

en: Timer name
gl: Nome do temporizador

en: Countdown period /
    Alarm time
gl: Duración/
    Hora

en: Alarm command
gl: Orde a executar

en: Add
gl: Engadir

en: Edit
gl: Modificar

en: Remove
gl: Eliminar

en: Up
gl: Subir

en: Down
gl: Baixar

en: Don't display a warning  if an alarm command is set
gl: Non amosar un aviso cando se definiu unha orde a executar

note: Default alarm command config
en: Use a default alarm command
gl: Executar a orde predeterminada de alarma

en: Default command:
gl: Orde de alarma predeterminada:

note: Alarm repetitions config
en: Repeat the alarm command
gl: Repetir a orde de alarma a executar

en: Number of repetitions
gl: Número de repeticións

en:   Time interval (sec.)
gl:   Intervalo de tempo (seg.)

en: A plugin to define countdown timers or alarms at given times.
gl: Un engadido para definir temporizadores ou alarmas.

en: Timer plugin for Xfce panel
gl: Engadido de temporizador para o panel de Xfce
