Xfce Panel Plugins - en to hr translation catalogue (38 entries)

en: %dh %dm %ds left
hr: %dh %dm %ds preostalo

en: %dm %ds left
hr: %dm %ds preostalo

en: %ds left
hr: %ds preostalo

en:  (Paused)
hr: (Pauzirano)

note: Display the name of the alarm when the countdown ends
en: Beeep! :) 
    Time is up for the alarm %s.
hr: Beeep! :)
    Vrijeme alarma je isteklo %s.

en: Close
hr: Zatvori

en: Rerun the timer
hr: Ponovno pokreni mjerač vremena

en: Add new alarm
hr: Dodaj novi alarm

en: Pause timer
hr: Pauziraj mjerač vremena

en: Resume timer
hr: Nastavi mjerač vremena

en: Stop timer
hr: Zaustavi mjerač vremena

en: At %02d:%02d
hr: U %02d:%02d

en: Name:
hr: Ime:

en: Enter the countdown time
hr: Unesite vrijeme odbrojavanja

en: Enter the time of alarm (24h format)
hr: Unesite vrijeme alarma (format 24 sata)

en: or
hr: ili

en: Command to run:
hr: Pokreni naredbu:

note: add alarm autostart check button
en: Auto start when plugin loads
hr: Automatsko pokretanje prilikom učitavanja priključka

en: Cancel
hr: Odustani

en: Accept
hr: Prihvati

en: Edit alarm
hr: Uredi alarm

en: Timer name
hr: Ime mjerača vremena

en: Countdown period /
    Alarm time
hr: Period odbrojavanja /
    Vrijeme alarma

en: Alarm command
hr: Naredba alarma

en: Add
hr: Dodaj

en: Edit
hr: Uredi

en: Remove
hr: Obriši

en: Up
hr: Gore

en: Down
hr: Dole

en: Don't display a warning  if an alarm command is set
hr: Ne prikazuj upozorenje ako je postavljena naredba alarma

note: Default alarm command config
en: Use a default alarm command
hr: Koristi zadanu naredbu alarma

en: Default command:
hr: Zadana naredba:

note: Alarm repetitions config
en: Repeat the alarm command
hr: Ponovi naredbu alarma

en: Number of repetitions
hr: Broj ponavljanja

en:   Time interval (sec.)
hr: Vremenski interval (sec.)

en: A plugin to define countdown timers or alarms at given times.
hr: Priključak za definiranje odbrojavanja mjerača vremena ili alarma u dano vrijeme.

en: Xfce4 Timer
hr: Xfce4 Mjerač vremena

en: Timer plugin for Xfce panel
hr: Priključak mjerača vremena za Xfce4 ploču
