Xfce Panel Plugins - en to hu translation catalogue (44 entries)

en: %dh %dm %ds left
hu: %dó %dp %dmp van hátra

en: %dm %ds left
hu: %dp %dmp van hátra

en: %ds left
hu: %dmp van hátra

en:  (Paused)
hu: (Felfüggesztve)

note: Display the name of the alarm when the countdown ends
en: Beeep! :) 
    Time is up for the alarm %s.
hu: Csörrr! :)
    Lejárt a(z) %s riasztás ideje.

en: Close
hu: Bezárás

en: Rerun the timer
hu: Időzítő újra futtatása

en: Add new alarm
hu: Új figyelmeztetés hozzáadása

en: Pause timer
hu: Időzítő felfüggesztése

en: Resume timer
hu: Időzítő folytatása

en: Stop timer
hu: Időzítő leállítása

en: %dh %dm %ds
hu: %dó %dp %dmp

en: %dm %ds
hu: %dp %dmp

en: %ds
hu: %dmp

en: At %02d:%02d
hu: Ekkor: %02d.%02d

en: Name:
hu: Név:

en: Enter the countdown time
hu: Adja meg a visszaszámlálási időt

en: Enter the time of alarm (24h format)
hu: Adja meg a figyelmeztetés időpontját (24 órás formátumban)

en: h
hu: ó

en: m
hu: p

en: s
hu: mp

en: or
hu: vagy

en: Command to run:
hu: Futtatandó parancs:

note: add alarm autostart check button
en: Auto start when plugin loads
hu: Automatikus indítás a bővítmény betöltésekor

en: Cancel
hu: Mégse

en: Accept
hu: Elfogadás

en: Edit alarm
hu: Figyelmeztetés szerkesztése

en: Timer name
hu: Időzítő neve

en: Countdown period /
    Alarm time
hu: Visszaszámlálási idő/
    Figyelmeztetés ideje

en: Alarm command
hu: Figyelmeztető parancs

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Up
hu: Fel

en: Down
hu: Le

en: Don't display a warning  if an alarm command is set
hu: Ne jelenjen meg figyelmeztetés, ha be van állítva figyelmeztető parancs

note: Default alarm command config
en: Use a default alarm command
hu: Alapértelmezett figyelmeztető parancs használata

en: Default command:
hu: Alapértelmezett parancs:

note: Alarm repetitions config
en: Repeat the alarm command
hu: A figyelmeztető parancs ismétlése

en: Number of repetitions
hu: Ismétlések száma

en:   Time interval (sec.)
hu: Időköz (mp)

en: A plugin to define countdown timers or alarms at given times.
hu: Bővítmény visszaszámláló időzítőkhöz és riasztásokhoz a megadott időpontokban.

en: Xfce4 Timer
hu: Xfce 4 időzítő

en: Timer plugin for Xfce panel
hu: Időzítő bővítmény az Xfce panelhez
