Xfce Panel Plugins - en to lt translation catalogue (49 entries)

en: %dh %dm %ds left
lt: Liko %d val. %d min. %d sek.

en: %dm %ds left
lt: Liko %d min. %d sek.

en: %ds left
lt: Liko %d sek.

en:  (Paused)
lt:  (Pristabdytas)

note: Display the name of the alarm when the countdown ends
en: Beeep! :) 
    Time is up for the alarm %s.
lt: Pypt! :) 
    Priminimo „%s“ laikas baigėsi.

en: Timer %s
lt: Laikmatis %s

en: Close
lt: Užverti

en: Rerun the timer
lt: Paleisti laikmatį iš naujo

en: Add new alarm
lt: Pridėti naują priminimą

en: Pause timer
lt: Pristabdyti laikmatį

en: Resume timer
lt: Pratęsti laikmatį

en: Stop timer
lt: Sustabdyti laikmatį

en: %dh %dm %ds
lt: %d val. %d min. %d sek.

en: %dm %ds
lt: %d min. %d sek.

en: %ds
lt: %d sek.

en: At %02d:%02d
lt: %02d:%02d

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Enter the countdown time
lt: Įveskite atgal skaičiuojamą laiką

en: Enter the time of alarm (24h format)
lt: Įveskite priminimo laiką (24val. formatu)

en: h
lt: val.

en: m
lt: min.

en: s
lt: sek.

en: or
lt: arba

en: Command to run:
lt: Komanda, kurią vykdyti

en: Alarm to run:
lt: Priminimas, kurį paleisti:

note: add alarm autostart check button
en: Auto start when plugin loads
lt: Automatiškai paleisti, kai įskiepis yra įkeliamas

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Accept
lt: Priimti

en: Edit alarm
lt: Keisti priminimą

en: Timer Options
lt: Laikmačio parametrai

en: Timer name
lt: Laikmačio pavadinimas

en: Countdown period /
    Alarm time
lt: Atvirkštinis periodas /
    Priminimo laikas

en: Alarm command
lt: Priminimo komanda

en: Add
lt: Pridėti

en: Edit
lt: Taisyti

en: Remove
lt: Šalinti

en: Up
lt: Aukštyn

en: Down
lt: Žemyn

en: Don't display a warning  if an alarm command is set
lt: Nerodyti įspėjimo, jei yra nustatyta priminimo komanda

note: Default alarm command config
en: Use a default alarm command
lt: Naudoti numatytąją priminimo komandą

en: Default command:
lt: Numatytoji komanda:

note: Alarm repetitions config
en: Repeat the alarm command
lt: Kartoti priminimo komandą

en: Number of repetitions
lt: Kartojimų skaičius

en:   Time interval (sec.)
lt: Laiko intervalas (sek.)

en: About Timer plugin
lt: Apie laikmačio įskiepį

en: A plugin to define countdown timers or alarms at given times.
lt: Įskiepis, skirtas apibrėžti atvirkštinius laikmačius ar priminimus duotu laiku.

en: Copyright (c) 2005-2018
lt: Autorių teisės (c) 2005-2018

en: Xfce4 Timer
lt: Xfce4 laikmatis

en: Timer plugin for Xfce panel
lt: Laikmačio įskiepis, skirtas Xfce skydeliui
