Xfce Panel Plugins - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: %dh %dm %ds left
lv: %dh %dm %ds palicis

en: %dm %ds left
lv: %dm %ds palicis

en: %ds left
lv: %ds palicis

en: Close
lv: Aizvērt

en: Stop timer
lv: Apturēt taimeri

en: At %02d:%02d
lv: Pie %02d:%02d

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Enter the countdown time
lv: Ievadiet atskaites punkta laiku

en: Enter the time of alarm (24h format)
lv: Ievadiet trauksmes laiku (24st formāts)

en: h
lv: st

en: Add new alarm
lv: Pievienot jaunu trauksmi

en: Edit alarm
lv: Rediģēt trauksmi

en: Xfce4 Timer Options
lv: Xfce4 Taimera Uzstādījumi

en: Countdown period /
    Alarm time
lv: Atskaites periods /
    Trauksmes laiks

en: Alarm command
lv: Trauksmes komanda

en: Number of repetitions
lv: Mēģinājumu skaits

en:   Time interval (sec.)
lv:   Laika intervāls (sek.)

en: Xfce4 Timer
lv: Xfce4 Taimeris

en: Timer plugin for Xfce panel
lv: Taimera spraudnis Xfce panelim
