Xfce Panel Plugins - en to ms translation catalogue (44 entries)

en: %dh %dm %ds left
ms: j%dh %dm %ds berbaki

en: %dm %ds left
ms: %dm %ds berbaki

en: %ds left
ms: %ds berbaki

en:  (Paused)
ms: (Dijeda)

note: Display the name of the alarm when the countdown ends
en: Beeep! :) 
    Time is up for the alarm %s.
ms: Bip! :)
    Masa sudah tamat bagi penggera %s.

en: Timer %s
ms: Pemasa %s

en: Close
ms: Tutup

en: Rerun the timer
ms: Jalan semula pemasa

en: Add new alarm
ms: Tambah penggera baharu

en: Pause timer
ms: Jeda pemasa

en: Resume timer
ms: Sambung semula pemasa

en: Stop timer
ms: Henti pemasa

en: %dh %dm %ds
ms: %dj %dm %ds

en: At %02d:%02d
ms: Pada %02d:%02d

en: Name:
ms: Nama:

en: Enter the countdown time
ms: Masukkan masa kiraan mengundur

en: Enter the time of alarm (24h format)
ms: Masukkan masa penggera (format 24j)

en: h
ms: j

en: or
ms: atau

en: Command to run:
ms: Perintah untuk dijalan:

note: add alarm autostart check button
en: Auto start when plugin loads
ms: Auto mula bila pemalam dimuatkan

en: Cancel
ms: Batal

en: Accept
ms: Terima

en: Edit alarm
ms: Sunting penggera

en: Timer Options
ms: Pilihan Pemasa

en: Timer name
ms: Nama pemasa

en: Countdown period /
    Alarm time
ms: Tempoh kiraan mengundur/
    Masa penggera

en: Alarm command
ms: Perintah penggera

en: Add
ms: Tambah

en: Edit
ms: Sunting

en: Remove
ms: Buang

en: Up
ms: Nai

en: Down
ms: Turun

en: Don't display a warning  if an alarm command is set
ms: Jangan papar amaran jika perintah amaran ditetapkan

note: Default alarm command config
en: Use a default alarm command
ms: Guna perintah penggera lalai

en: Default command:
ms: Perintah lalai:

note: Alarm repetitions config
en: Repeat the alarm command
ms: Ulang perintah penggera

en: Number of repetitions
ms: Bilangan ulangan

en:   Time interval (sec.)
ms: Sela masa (saat)

en: About Timer plugin
ms: Perihal pemalam Pemasa

en: A plugin to define countdown timers or alarms at given times.
ms: Merupakan pemalam yang mentakrif pemasa kiraan mengundur atau penggera pada masa yang diberikan.

en: Copyright (c) 2005-2018
ms: Hakcipta (c) 2005-2018

en: Xfce4 Timer
ms: Pemasa Xfce4

en: Timer plugin for Xfce panel
ms: Pemalam pemasa untuk panel Xfce
