Xfce Panel Plugins - en to sk translation catalogue (43 entries)

en: %dh %dm %ds left
sk: %dh %dm %ds zostáva

en: %dm %ds left
sk: %dm %ds zostáva

en: %ds left
sk: %ds zostáva

en:  (Paused)
sk: (Prerušený)

note: Display the name of the alarm when the countdown ends
en: Beeep! :) 
    Time is up for the alarm %s.
sk: Píp! :) 
    nastal čas na alarm %s.

en: Timer %s
sk: Časovač %s

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Rerun the timer
sk: Znova spustiť časovač

en: Add new alarm
sk: Pridať nový časovač

en: Pause timer
sk: Prerušiť

en: Resume timer
sk: Pokračovať

en: Stop timer
sk: Zastaviť časovač

en: At %02d:%02d
sk: Od %02d:%02d

en: Name:
sk: Názov:

en: Enter the countdown time
sk: Zadajte čas pre odpočítavanie

en: Enter the time of alarm (24h format)
sk: Zadajte čas alarmu (v 24 hodinovej forme)

en: or
sk: alebo

en: Command to run:
sk: Spustiť príkaz:

en: Alarm to run:
sk: Príkaz alarmu

note: add alarm autostart check button
en: Auto start when plugin loads
sk: Automaticky spustiť pri načítaní zásuvného modulu

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Accept
sk: Prijať

en: Edit alarm
sk: Upraviť časovač

en: Timer Options
sk: Voľby časovača

en: Timer name
sk: Názov časovača

en: Countdown period /
    Alarm time
sk: Interval odpočtu /
    Čas alarmu

en: Alarm command
sk: Príkaz alarmu

en: Add
sk: Pridať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Up
sk: Hore

en: Down
sk: Dole

en: Don't display a warning  if an alarm command is set
sk: Nezobrazovať upozornenie, ak je nastavený príkaz alarmu

note: Default alarm command config
en: Use a default alarm command
sk: Použiť predvolený príkaz alarmu

en: Default command:
sk: Predvolený príkaz:

note: Alarm repetitions config
en: Repeat the alarm command
sk: Opakovať príkaz alarmu

en: Number of repetitions
sk: Počet opakovaní

en:   Time interval (sec.)
sk:   Časový interval (s)

en: About Timer plugin
sk: O zásuvnom module Časovač

en: A plugin to define countdown timers or alarms at given times.
sk: Zásuvný modul na definovanie časovačov (odpočítavanie) alebo alarmov (v zadaný čas).

en: Copyright (c) 2005-2018
sk: Autorské práva (c) 2005-2018

en: Xfce4 Timer
sk: Časovač Xfce4

en: Timer plugin for Xfce panel
sk: Zásuvný modul Časovač pre panel Xfce
