Xfce Panel Plugins - en to sl translation catalogue (45 entries)

en: %dh %dm %ds left
sl: preostalo je %dh %dm %ds

en: %dm %ds left
sl: preostalo je %dm %ds

en: %ds left
sl: preostalo je %ds

en:  (Paused)
sl: (pavzirano)

note: Display the name of the alarm when the countdown ends
en: Beeep! :) 
    Time is up for the alarm %s.
sl: Riiiing! :)
    Čas je za alarm %s.

en: Timer %s
sl: Časovnik %s

en: Close
sl: Zapri

en: Rerun the timer
sl: Ponovno zaženi časovnik

en: Add new alarm
sl: Dodaj nov alarm

en: Pause timer
sl: Pavziraj časovnik

en: Resume timer
sl: Nadaljuj časovnik

en: Stop timer
sl: Zaustavi časovnik

en: At %02d:%02d
sl: Pri %02d:%02d

en: Name:
sl: Ime:

en: Enter the countdown time
sl: Vnesite čas za odštevanje

en: Enter the time of alarm (24h format)
sl: Vnesite čas za alarm (24h format)

en: h
sl: ur

en: m
sl: minut

en: s
sl: sekund

en: or
sl: ali

en: Command to run:
sl: Ukaz, ki naj se izvede:

en: Alarm to run:
sl: Alarm, ki naj se izvede:

note: add alarm autostart check button
en: Auto start when plugin loads
sl: Samojdeno zaženi, ko se vtičnik naloži

en: Cancel
sl: Prekini

en: Accept
sl: Sprejmi

en: Edit alarm
sl: Urejanje alarma

en: Timer Options
sl: Možnosti časovnika

en: Timer name
sl: Ime časovnika

en: Countdown period /
    Alarm time
sl: Čas odštevanja /
    Čas alarma

en: Alarm command
sl: Ukaz alarma

en: Add
sl: Dodaj

en: Edit
sl: Uredi

en: Remove
sl: Odstrani

en: Up
sl: Gor

en: Down
sl: Dol

en: Don't display a warning  if an alarm command is set
sl: Ne prikaži opozorila, če je nastavljen ukaz za alarm

note: Default alarm command config
en: Use a default alarm command
sl: Prikaži privzeti ukaz za alarm

en: Default command:
sl: Privzeti ukaz:

note: Alarm repetitions config
en: Repeat the alarm command
sl: Ponovi ukaz za alarm

en: Number of repetitions
sl: Število ponovitev

en:   Time interval (sec.)
sl: Časovni interval (sekunde)

en: About Timer plugin
sl: O vstavku Časovnik

en: A plugin to define countdown timers or alarms at given times.
sl: Vtičnik za definiranje odštevalnikov časa ali alarmov ob danem času

en: Xfce4 Timer
sl: Xfce4 Časovnik

en: Timer plugin for Xfce panel
sl: Vtičnik časovnika za Xfce pano
