Xfce Panel Plugins - en to sr translation catalogue (43 entries)

en: %dh %dm %ds left
sr: %dh %dm %ds преостаје

en: %dm %ds left
sr: %dm %ds преостаје

en: %ds left
sr: %ds преостаје

en:  (Paused)
sr:  (Застанак)

note: Display the name of the alarm when the countdown ends
en: Beeep! :) 
    Time is up for the alarm %s.
sr: Туту! :)
    Време за узбуну %s је истекло.

en: Timer %s
sr: Бројач времена %s

en: Close
sr: Затвори

en: Rerun the timer
sr: Поново покрени бројач времена

en: Add new alarm
sr: Додај нову узбуну

en: Pause timer
sr: Застани са бројачем времена

en: Resume timer
sr: Настави са бројачем времена

en: Stop timer
sr: Заустави бројач времена

en: At %02d:%02d
sr: У %02d:%02d

en: Name:
sr: Назив:

en: Enter the countdown time
sr: Унесите време одбројавања

en: Enter the time of alarm (24h format)
sr: Унесите време узбуне (у облику 24 часа)

en: or
sr: или

en: Command to run:
sr: Наредба за извршење:

en: Alarm to run:
sr: Узбуна за извршавање:

note: add alarm autostart check button
en: Auto start when plugin loads
sr: Самостално покрени приликом учитавања прикључка

en: Cancel
sr: Откажи

en: Accept
sr: Прихвати

en: Edit alarm
sr: Уредите узбуну

en: Timer Options
sr: Могућности бројача времена

en: Timer name
sr: Назив бројача времена

en: Countdown period /
    Alarm time
sr: Раздобље одбројавања /
    Време узбуне

en: Alarm command
sr: Наредба узбуне

en: Add
sr: Додај

en: Edit
sr: Уреди

en: Remove
sr: Уклони

en: Up
sr: Навише

en: Down
sr: Наниже

en: Don't display a warning  if an alarm command is set
sr: Не приказуј упозорења  ако наредба узбуне није постављена

note: Default alarm command config
en: Use a default alarm command
sr: Користи подразумевану наредбу за узбуну

en: Default command:
sr: Подразумевана наредба:

note: Alarm repetitions config
en: Repeat the alarm command
sr: Понављај наредбу узбуне

en: Number of repetitions
sr: Број понављања

en:   Time interval (sec.)
sr:   Временско раздобље (сек.)

en: About Timer plugin
sr: О прикључку бројача времена

en: A plugin to define countdown timers or alarms at given times.
sr: Прикључак који одређује одбројавање времена или узбуне у задато време.

en: Copyright (c) 2005-2018
sr: Права умножавања 2005-2018

en: Xfce4 Timer
sr: Бројач времена ИксФЦЕ-а

en: Timer plugin for Xfce panel
sr: Прикључак бројача на полици ИксФЦЕ-а
