Xfce Panel Plugins - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: %dh %dm %ds left
ug: %d سائەت %d مىنۇت %d سېكۇنت قالدى

en: %dm %ds left
ug: %d مىنۇت %d سېكۇنت قالدى

en: %ds left
ug: %d سېكۇنت قالدى

en: Close
ug: تاقا

en: Stop timer
ug: ۋاقىت ئۆلچىگۈچنى توختات

en: %dh %dm %ds
ug: %d سائەت %d مىنۇت %d سېكۇنت

en: %dm %ds
ug: %d مىنۇت %d سېكۇنت

en: %ds
ug: %d سېكۇنت

en: At %02d:%02d
ug: %02d:%02d دە

en: Name:
ug: ئاتى:

en: Enter the countdown time
ug: تەتۈر ساناش ۋاقتىنى كىرگۈزۈڭ

en: Enter the time of alarm (24h format)
ug: قوڭغۇراق چېلىش ۋاقتىنى كىرگۈزۈڭ (24 پىچىمىدا)

en: Add new alarm
ug: يېڭى قوڭغۇراق قوش

en: Edit alarm
ug: قوڭغۇراق تەھرىرلە

en: Xfce4 Timer Options
ug: Xfce4  ۋاقىت ئۆلچىگۈچ تاللانمىسى

en: Countdown period /
    Alarm time
ug: تەتۈر ساناش ۋاقتى/
    قوڭغۇراق ۋاقتى

en: Alarm command
ug: قوڭغۇراق بۇيرۇقى

en: Number of repetitions
ug: تەكرارلىنىش ۋاقتى

en:   Time interval (sec.)
ug:   ۋاقىت ئىنتېرۋالى(سېكۇنت.)

en: Xfce4 Timer
ug: Xfce4 ۋاقىت ئۆلچىگۈچى

en: Timer plugin for Xfce panel
ug: Xfce نىڭ ۋاقىت ئۆلچىگۈچ قىستۇرمىسى
