Xfce Panel Plugins - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: %dh %dm %ds left
ur: %dh %dm %ds باقی ہے

en: %dm %ds left
ur: %dm %ds باقی ہے

en: %ds left
ur: %ds باقی ہے

en: Close
ur: بند کریں

en: Stop timer
ur: ٹائمر روکیں

en: At %02d:%02d
ur: پر %02d:%02d

en: Name:
ur: نام:

en: Enter the countdown time
ur: تنزلی وقت لکھیں

en: Enter the time of alarm (24h format)
ur: الارم کا وقت لکھیں (24گ فارمیٹ)

en: h
ur: گ

en: m
ur: م

en: s
ur: س

en: Add new alarm
ur: نیا الارم شامل کریں

en: Edit alarm
ur: الارم مدون کریں

en: Xfce4 Timer Options
ur: ایکسفس4 الارم اختیارات

en: Countdown period /
    Alarm time
ur: تنزلی مدت /
    الارم وقت

en: Alarm command
ur: الارم کمانڈ

en: Number of repetitions
ur: تکرار کی تعداد

en:   Time interval (sec.)
ur:   وقت وقفہ (سیکنڈ)

en: Xfce4 Timer
ur: ایکسفس4 ٹائمر

en: Timer plugin for Xfce panel
ur: ٹائمر پلگ ان برائے ایکسفس 4.4 پینل
