Xfce Panel Plugins - en to nl translation catalogue (45 entries)

en: %dh %dm %ds left
nl: %du %dm %ds over

en: %dm %ds left
nl: %dm %ds over

en: %ds left
nl: %ds over

en:  (Paused)
nl: (Gepauzeerd)

note: Display the name of the alarm when the countdown ends
en: Beeep! :) 
    Time is up for the alarm %s.
nl: Tuuut! :) 
    Tijd is verstreken voor het alarm %s.

en: Timer %s
nl: Aftelklok %s

en: Close
nl: Sluiten

en: Rerun the timer
nl: Draai de aftelklok opnieuw

en: Add new alarm
nl: Voeg nieuw alarm toe

en: Pause timer
nl: Pauzeer aftelklok

en: Resume timer
nl: Hervat aftelklok

en: Stop timer
nl: Staak aftelklok

en: %dh %dm %ds
nl: %du %dm %ds

en: At %02d:%02d
nl: Om %02d:%02d

en: At %02d:%02dZ
nl: Om %02d:%02dZ

en: Name:
nl: Naam:

en: Enter the countdown time
nl: Voer de afteltijd in

en: Enter the time of alarm (24h format)
nl: Voer de alarmtijd in (24-uurs-opmaak)

en: h
nl: u

en: or
nl: of

en: Command to run:
nl: Opdracht om uit te voeren:

en: Alarm to run:
nl: Uit te voeren alarm:

note: add alarm autostart check button
en: Auto start when plugin loads
nl: Automatisch starten wanneer invoegsel laadt

en: Cancel
nl: Afbreken

en: Accept
nl: Aanvaarden

en: Edit alarm
nl: Bewerk alarm

en: Timer Options
nl: Opties voor aftelklok

en: Timer name
nl: Naam van aftelklok

en: Countdown period /
    Alarm time
nl: Aftelperiode /
    Alarmtijd

en: Alarm command
nl: Alarmopdracht

en: Add
nl: Toevoegen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Up
nl: Omhoog

en: Down
nl: Omlaag

en: Don't display a warning  if an alarm command is set
nl: Toon geen waarschuwing  indien er een alarmopdracht is ingesteld

note: Default alarm command config
en: Use a default alarm command
nl: Gebruik een standaard-alarmopdracht

en: Default command:
nl: Standaardopdracht:

note: Alarm repetitions config
en: Repeat the alarm command
nl: Herhaal de alarmopdracht

en: Number of repetitions
nl: Aantal herhalingen

en:   Time interval (sec.)
nl:   Tussenpoze (sec.)

en: About Timer plugin
nl: Over Aftelklok-invoegsel

en: A plugin to define countdown timers or alarms at given times.
nl: Een invoegsel om aftelklokken te bepalen of wekkers, op bepaalde tijdstippen.

en: Xfce4 Timer
nl: Xfce4-Tijdmeter

en: Timer plugin for Xfce panel
nl: Tijdmeter-invoegsel voor Xfce4-werkbalk
