Xfce Panel Plugins - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: Could not execute command (exit status %d)
bg: Не може да се изпълни командата (състояние на изхода %d)

note: Generate error message
en: Could not execute command:
bg: Не може да се изпълни команда:

en: _Close
bg: Затваряне

en: General
bg: Общи

note: Frame for appearance settings
en: Appearance
bg: Външен вид

note: Plugin size label
en: Width (in chars):
bg: Ширина (в символи):

note: Plugin label label
en: Label:
bg: Етикет:

note: Frame for color settings
en: Colors
bg: Цветове

note: Plugin background color label
en: Background color:
bg: Цвят на фона:

note: Plugin foreground color label
en: Text color:
bg: Цвят на текста:

note: Frame for behaviour settings
en: History
bg: История

note: History length label
en: Number of saved history items:
bg: Брой на записаните елементи от историята:

note: Second tab
en: Behaviour
bg: Поведение

note: Pattern types frame label
en: Enable support for:
bg: Включи поддръжка за:

note: Command type: URL
en: URLs (http/https/ftp/ftps)
bg: Адреси (http/https/ftp/ftps)

note: Command type: email address
en: Email addresses
bg: Email адреси

note: Command type: directory path
en: Directory paths
bg: Пътища до директория

note: wordexp checkbox
en: Expand variables with wordexp
bg: Разширяване на променливите с wordexp

note: Command type: !bang
en: DuckDuckGo queries (starting with !)
bg: DuckDuckGo въпроси (стартиране с !)

note: Command type: I'm feeling ducky (\)
en: DuckDuckGo queries (starting with \)
bg: DuckDuckGo въпроси (стартиране с \)

note: Fallback if the above don't match
en: If the above patterns don't match:
bg: Ако горните модели не съвпадат:

note: Smart bookmark radio button
en: Use smart bookmark URL
bg: Използвай интелигентно отмятане на адрес

note: Executable command radio button (smart bookmark off)
en: Run as executable command
bg: Изпълни като команда

note: Use shell checkbox
en: Run command with $SHELL -i -c
    (enables alias and variable expansion)
bg: Изпълни команда с $SHELL -i -c
    (позволява синоними и променливо разширяване)

note: vim:set expandtab sts=2 ts=2 sw=2:
en: Verve Command Line
bg: Verve Команден Ред

en: Command line interface with auto-completion and command history
bg: Интерфейс на командния ред с авто-завършване и история на командите
