Xfce Panel Plugins - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Could not execute command (exit status %d)
ca: No s'ha pogut executar l'ordre (estat de sortida %d)

note: Generate error message
en: Could not execute command:
ca: No s'ha pogut executar l'ordre:

en: _Close
ca: _Tanca

note: Frame for appearance settings
en: Appearance
ca: Aparença

note: Plugin size label
en: Width (in chars):
ca: Amplada (en caràcters):

note: Plugin label label
en: Label:
ca: Etiqueta:

note: Plugin background color label
en: Background color:
ca: Color del fons:

note: Plugin foreground color label
en: Text color:
ca: Color del text:

note: Frame for behaviour settings
en: History
ca: Historial

note: History length label
en: Number of saved history items:
ca: Nombre d'elements desats a l'historial:

note: Second tab
en: Behaviour
ca: Comportament

note: Pattern types frame label
en: Enable support for:
ca: Habilita la compatibilitat per a:

note: Command type: URL
en: URLs (http/https/ftp/ftps)
ca: Els URL (http/https/ftp/ftps)

note: Command type: email address
en: Email addresses
ca: Adreces electròniques

note: Command type: directory path
en: Directory paths
ca: Camins als directoris

note: wordexp checkbox
en: Expand variables with wordexp
ca: Expandeix les variables amb wordexp

note: Command type: !bang
en: DuckDuckGo queries (starting with !)
ca: Cerques de DuckDuckGo (que comencen amb !)

note: Command type: I'm feeling ducky (\)
en: DuckDuckGo queries (starting with \)
ca: Cerques de DuckDuckGo (que comencen amb \)

note: Fallback if the above don't match
en: If the above patterns don't match:
ca: Si els patrons anteriors no coincideixen:

note: Smart bookmark radio button
en: Use smart bookmark URL
ca: Utilitza l'URL del marcador intel·ligent

note: Executable command radio button (smart bookmark off)
en: Run as executable command
ca: Executa com a ordre executable

note: Use shell checkbox
en: Run command with $SHELL -i -c
    (enables alias and variable expansion)
ca: Executa l'ordre amb $SHELL -i -c
    (habilita l'àlies i l'expansió de la variable)

note: vim:set expandtab sts=2 ts=2 sw=2:
en: Verve Command Line
ca: Línia d'ordres Verve

en: Command line interface with auto-completion and command history
ca: Interfície de línia d'ordres amb compleció automàtica i historial d'ordres
