Xfce Panel Plugins - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Could not execute command (exit status %d)
et: Käsu käivitamine ei õnnestunud (veakood %d)

note: Generate error message
en: Could not execute command:
et: Käsu käivitamine ei õnnestunud:

en: _Close
et: _Sulge

en: General
et: Üldine

note: Frame for appearance settings
en: Appearance
et: Välimus

note: Plugin size label
en: Width (in chars):
et: Laius (tähemärkides)

note: Plugin label label
en: Label:
et: Silt:

note: Frame for color settings
en: Colors
et: Värvid

note: Plugin background color label
en: Background color:
et: Taustavärv:

note: Plugin foreground color label
en: Text color:
et: Teksti värv:

note: Frame for behaviour settings
en: History
et: Ajalugu

note: History length label
en: Number of saved history items:
et: Kirjete arv käskude ajaloos:

note: Second tab
en: Behaviour
et: Käitumine

note: Pattern types frame label
en: Enable support for:
et: Lisa tugi:

note: Command type: URL
en: URLs (http/https/ftp/ftps)
et: URLidele (http/https/ftp/ftps)

note: Command type: email address
en: Email addresses
et: E-posti aadressidele

note: Command type: directory path
en: Directory paths
et: Kaustade asukohtadele

note: wordexp checkbox
en: Expand variables with wordexp
et: Kasuta muutujate töötlemisel wordexp'i

note: Command type: !bang
en: DuckDuckGo queries (starting with !)
et: DuckDuckGo päringud (algusvõtmeks !)

note: Command type: I'm feeling ducky (\)
en: DuckDuckGo queries (starting with \)
et: DuckDuckGo päringud (algusvõtmeks \)

note: Fallback if the above don't match
en: If the above patterns don't match:
et: Kui eelnevate valikute alusel mitte midagi käivitatavat ei leidu, siis:

note: Smart bookmark radio button
en: Use smart bookmark URL
et: Kasuta nutikate järjehoidjate urli'i

note: Executable command radio button (smart bookmark off)
en: Run as executable command
et: Käivita käsuna või rakendusena

note: Use shell checkbox
en: Run command with $SHELL -i -c
    (enables alias and variable expansion)
et: Käsu käivitamisel kasuta: $SHELL -i -c
    (võimaldab alias'e ja muutujate kasutamist)

note: vim:set expandtab sts=2 ts=2 sw=2:
en: Verve Command Line
et: Verve käsureavidin

en: Command line interface with auto-completion and command history
et: Käsurea liides ajaloo salvestamise ja käskude ennustamisega
