Xfce Panel Plugins - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Could not execute command (exit status %d)
eu: Ezin izan da komandoa exekutatu (irteera egoera %d)

note: Generate error message
en: Could not execute command:
eu: Ezin da komandoa exekutatu:

en: _Close
eu: _Itxi

en: General
eu: Orokorra

note: Frame for appearance settings
en: Appearance
eu: Itxura

note: Plugin size label
en: Width (in chars):
eu: Zabalera (karaktereak):

note: Plugin label label
en: Label:
eu: Etiketa:

note: Frame for color settings
en: Colors
eu: Koloreak

note: Plugin background color label
en: Background color:
eu: Atzealdeko kolorea:

note: Plugin foreground color label
en: Text color:
eu: Testuaren kolorea

note: Frame for behaviour settings
en: History
eu: Historia

note: History length label
en: Number of saved history items:
eu: Gordeko diren historia elementuen kopurua:

note: Second tab
en: Behaviour
eu: Portaera

note: Pattern types frame label
en: Enable support for:
eu: Hurrengoak onartu:

note: Command type: URL
en: URLs (http/https/ftp/ftps)
eu: URLak (http/https/ftp/ftps)

note: Command type: email address
en: Email addresses
eu: E-mail helbideak

note: Command type: directory path
en: Directory paths
eu: Direktorio bideak

note: wordexp checkbox
en: Expand variables with wordexp
eu: Aldagarriak wordexp-ekin zabaldu

note: Command type: !bang
en: DuckDuckGo queries (starting with !)
eu: DuckDuckGo kontsultak (!-rekin hasitakoak)

note: Command type: I'm feeling ducky (\)
en: DuckDuckGo queries (starting with \)
eu: DuckDuckGo kontsultak (\-rekin hasitakoak)

note: Fallback if the above don't match
en: If the above patterns don't match:
eu: Goiko patroiak bat ez badatoz:

note: Smart bookmark radio button
en: Use smart bookmark URL
eu: URL laster-marka adimentsu bat erabili

note: Executable command radio button (smart bookmark off)
en: Run as executable command
eu: Komando exekutagarri bezala exekutatu

note: Use shell checkbox
en: Run command with $SHELL -i -c
    (enables alias and variable expansion)
eu: Komandoa exekutatu honekin: $SHELL -i -c
    (aliasak eta aldagarriak zabaltzea gaitzen du)

note: vim:set expandtab sts=2 ts=2 sw=2:
en: Verve Command Line
eu: Verve komando lerroa

en: Command line interface with auto-completion and command history
eu: Komando lerro interfazea auto-betetze eta komando historiarekin
