Xfce Panel Plugins - en to fi translation catalogue (22 entries)

note: Generate error message
en: Could not execute command:
fi: Komentoa ei voi suorittaa:

en: _Close
fi: _Sulje

en: General
fi: Yleiset

note: Frame for appearance settings
en: Appearance
fi: Ulkoasu

note: Plugin size label
en: Width (in chars):
fi: Leveys (merkkiä):

note: Plugin label label
en: Label:
fi: Nimike:

note: Frame for color settings
en: Colors
fi: Värit

note: Plugin background color label
en: Background color:
fi: Taustaväri:

note: Plugin foreground color label
en: Text color:
fi: Tekstin väri:

note: Frame for behaviour settings
en: History
fi: Historia

note: History length label
en: Number of saved history items:
fi: Historian kohteiden määrä:

note: Second tab
en: Behaviour
fi: Käytös

note: Pattern types frame label
en: Enable support for:
fi: Ota käyttöön tuki seuraaville:

note: Command type: URL
en: URLs (http/https/ftp/ftps)
fi: URL-osoitteet (http/https/ftp/ftps)

note: Command type: email address
en: Email addresses
fi: Sähköpostiosoitteet

note: Command type: directory path
en: Directory paths
fi: Hakemistopolut

note: wordexp checkbox
en: Expand variables with wordexp
fi: Laajenna muuttujat wordexp:llä

note: Command type: !bang
en: DuckDuckGo queries (starting with !)
fi: DuckDuckGo-kyselyt (alkavat merkillä !)

note: Command type: I'm feeling ducky (\)
en: DuckDuckGo queries (starting with \)
fi: DuckDuckGo-kyselyt (alkavat merkillä \)

note: Executable command radio button (smart bookmark off)
en: Run as executable command
fi: Suorita suoritettavana komentona

note: vim:set expandtab sts=2 ts=2 sw=2:
en: Verve Command Line
fi: Verve-komentorivi

en: Command line interface with auto-completion and command history
fi: Komentorivi automaattitäydennyksellä ja komentohistorialla
