Xfce Panel Plugins - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Could not execute command (exit status %d)
lt: Nepavyko įvykdyti komandos (išėjimo būsena %d)

note: Generate error message
en: Could not execute command:
lt: Nepavyko įvykdyti komandos:

en: _Close
lt: _Užverti

en: General
lt: Bendra

note: Frame for appearance settings
en: Appearance
lt: Išvaizda

note: Plugin size label
en: Width (in chars):
lt: Plotis (simboliais):

note: Plugin label label
en: Label:
lt: Etiketė:

note: Frame for color settings
en: Colors
lt: Spalvos

note: Plugin background color label
en: Background color:
lt: Fono spalva:

note: Plugin foreground color label
en: Text color:
lt: Teksto spalva:

note: Frame for behaviour settings
en: History
lt: Žurnalas

note: History length label
en: Number of saved history items:
lt: Įrašomų žurnalo įrašų skaičius:

note: Second tab
en: Behaviour
lt: Elgsena

note: Pattern types frame label
en: Enable support for:
lt: Įjungti palaikymą:

note: Command type: URL
en: URLs (http/https/ftp/ftps)
lt: URL (http/https/ftp/ftps)

note: Command type: email address
en: Email addresses
lt: El. pašto adresai

note: Command type: directory path
en: Directory paths
lt: Katalogų keliai

note: wordexp checkbox
en: Expand variables with wordexp
lt: Išplėsti kintamuosius su wordexp

note: Command type: !bang
en: DuckDuckGo queries (starting with !)
lt: DuckDuckGo užklausos (prasidedančios su !)

note: Command type: I'm feeling ducky (\)
en: DuckDuckGo queries (starting with \)
lt: DuckDuckGo užklausos (prasidedančios su \)

note: Fallback if the above don't match
en: If the above patterns don't match:
lt: Jeigu viršutiniai šablonai neatitinka:

note: Smart bookmark radio button
en: Use smart bookmark URL
lt: Naudoti išmanųjį adresyno URL

note: Executable command radio button (smart bookmark off)
en: Run as executable command
lt: Vykdyti kaip vykdomąją komandą

note: Use shell checkbox
en: Run command with $SHELL -i -c
    (enables alias and variable expansion)
lt: Vykdyti komandą su $SHELL -i -c
    (įjungia alternatyviųjų vardų ir kintamųjų plėtotę)

note: vim:set expandtab sts=2 ts=2 sw=2:
en: Verve Command Line
lt: Verve komandų eilutė

en: Command line interface with auto-completion and command history
lt: Komandų eilutės sąsaja su automatiniu užbaigimų ir komandų žurnalu
