Xfce Panel Plugins - en to ms translation catalogue (25 entries)

en: Could not execute command (exit status %d)
ms: Tidak dapat lakukan perintah (status keluar %d)

note: Generate error message
en: Could not execute command:
ms: Tidak dapat lakukan perintah:

en: _Close
ms: _Tutup

en: General
ms: Am

note: Frame for appearance settings
en: Appearance
ms: Penampilan

note: Plugin size label
en: Width (in chars):
ms: Lebar (dalam aksara):

note: Frame for color settings
en: Colors
ms: Warna

note: Plugin background color label
en: Background color:
ms: Warna latar belakang:

note: Plugin foreground color label
en: Text color:
ms: Warna teks:

note: Frame for behaviour settings
en: History
ms: Sejarah

note: History length label
en: Number of saved history items:
ms: Bilangan item sejarah disimpan:

note: Second tab
en: Behaviour
ms: Kelakuan

note: Pattern types frame label
en: Enable support for:
ms: Benarkan sokongan untuk:

note: Command type: URL
en: URLs (http/https/ftp/ftps)
ms: URL (http/https/ftp/ftps)

note: Command type: email address
en: Email addresses
ms: Alamat emel

note: Command type: directory path
en: Directory paths
ms: Laluan direktori

note: wordexp checkbox
en: Expand variables with wordexp
ms: Kembangkan pembolehubah dengan wordexp

note: Command type: !bang
en: DuckDuckGo queries (starting with !)
ms: Pertanyaan DuckDuckGo (mulakan dengan !)

note: Command type: I'm feeling ducky (\)
en: DuckDuckGo queries (starting with \)
ms: Pertanyaan DuckDuckGo (mulakan dengan \)

note: Fallback if the above don't match
en: If the above patterns don't match:
ms: Jika pola diatas tidak sepadan:

note: Smart bookmark radio button
en: Use smart bookmark URL
ms: Guna URL tanda buku pintar

note: Executable command radio button (smart bookmark off)
en: Run as executable command
ms: Jalankan perintah bolehlaku

note: Use shell checkbox
en: Run command with $SHELL -i -c
    (enables alias and variable expansion)
ms: Jalankan perintah dengan $SHELL -i -c
    (benarkan alias dan pengembangan pembolehubah)

note: vim:set expandtab sts=2 ts=2 sw=2:
en: Verve Command Line
ms: Baris Perintah Verve

en: Command line interface with auto-completion and command history
ms: Antaramka baris perintah dengan pelengkapan-auto dan sejarah perintah
