Xfce Panel Plugins - en to nb translation catalogue (26 entries)

en: Could not execute command (exit status %d)
nb: Klarte ikke å kjøre kommando (avslutningsstatus %d)

note: Generate error message
en: Could not execute command:
nb: Klarte ikke kjøre kommandoen:

en: _Close
nb: Lukk

en: General
nb: Generelt

note: Frame for appearance settings
en: Appearance
nb: Utseende

note: Plugin size label
en: Width (in chars):
nb: Bredde (antall tegn)

note: Plugin label label
en: Label:
nb: Etikett:

note: Frame for color settings
en: Colors
nb: Farger

note: Plugin background color label
en: Background color:
nb: Bakgrunnsfarge:

note: Plugin foreground color label
en: Text color:
nb: Tekstfarge:

note: Frame for behaviour settings
en: History
nb: Historikk

note: History length label
en: Number of saved history items:
nb: Antall elementer i historikken

note: Second tab
en: Behaviour
nb: Oppførsel

note: Pattern types frame label
en: Enable support for:
nb: Aktiver støtte for:

note: Command type: URL
en: URLs (http/https/ftp/ftps)
nb: URL-er (http/https/ftp/ftps)

note: Command type: email address
en: Email addresses
nb: E-postadresser

note: Command type: directory path
en: Directory paths
nb: Målmapper

note: wordexp checkbox
en: Expand variables with wordexp
nb: Utvid variabler med wordexp

note: Command type: !bang
en: DuckDuckGo queries (starting with !)
nb: DuckDuckGo-spørringer (som starter med !)

note: Command type: I'm feeling ducky (\)
en: DuckDuckGo queries (starting with \)
nb: DuckDuckGo-spørringer (som starter med \)

note: Fallback if the above don't match
en: If the above patterns don't match:
nb: Hvis jamført mønster ikke stemmer:

note: Smart bookmark radio button
en: Use smart bookmark URL
nb: Bruk smart bokmerke-nettadresse

note: Executable command radio button (smart bookmark off)
en: Run as executable command
nb: Start som kjørbar kommando

note: Use shell checkbox
en: Run command with $SHELL -i -c
    (enables alias and variable expansion)
nb: Kjør kommando med $SHELL -i -c
    (muliggjør aliaser og variabel ekspansjon)

note: vim:set expandtab sts=2 ts=2 sw=2:
en: Verve Command Line
nb: Verve kommandolinje

en: Command line interface with auto-completion and command history
nb: Kommandolinjegrensesnitt med automatisk fullføring og kommandohistorikk
