Xfce Panel Plugins - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Could not execute command (exit status %d)
nl: Kon opdracht niet uitvoeren (exit status %d)

note: Generate error message
en: Could not execute command:
nl: Kon opdracht niet uitvoeren:

en: _Close
nl: _Sluiten

en: General
nl: Algemeen

note: Frame for appearance settings
en: Appearance
nl: Uiterlijk

note: Plugin size label
en: Width (in chars):
nl: Breedte (in tekens):

note: Plugin label label
en: Label:
nl: Etiket:

note: Frame for color settings
en: Colors
nl: Kleuren

note: Plugin background color label
en: Background color:
nl: Achtergrondkleur:

note: Plugin foreground color label
en: Text color:
nl: Tekstkleur:

note: Frame for behaviour settings
en: History
nl: Geschiedenis

note: History length label
en: Number of saved history items:
nl: Aantal opgeslagen geschiedenis-elementen:

note: Second tab
en: Behaviour
nl: Gedrag

note: Pattern types frame label
en: Enable support for:
nl: Ondersteuning inschakelen voor:

note: Command type: URL
en: URLs (http/https/ftp/ftps)
nl: Webadressen (http/https/ftp/ftps)

note: Command type: email address
en: Email addresses
nl: E-mailadressen

note: Command type: directory path
en: Directory paths
nl: Mappaden

note: wordexp checkbox
en: Expand variables with wordexp
nl: Variabelen uitvouwen met wordexp

note: Command type: !bang
en: DuckDuckGo queries (starting with !)
nl: Zoekopdrachten met DuckDuckGo (beginnend met !)

note: Command type: I'm feeling ducky (\)
en: DuckDuckGo queries (starting with \)
nl: DuckDuckGo-zoekopdrachten (beginnend met \)

note: Fallback if the above don't match
en: If the above patterns don't match:
nl: Indien bovenstaande patronen niet overeenkomen:

note: Smart bookmark radio button
en: Use smart bookmark URL
nl: Gebruik webadres van slimme bladwijzer

note: Executable command radio button (smart bookmark off)
en: Run as executable command
nl: Draaien als uitvoerbare opdracht

note: Use shell checkbox
en: Run command with $SHELL -i -c
    (enables alias and variable expansion)
nl: Opdracht uitvoeren met $SHELL -i -c
    (schakelt alias en variabele expansie in)

note: vim:set expandtab sts=2 ts=2 sw=2:
en: Verve Command Line
nl: Verve Opdrachtregel

en: Command line interface with auto-completion and command history
nl: Opdrachtregelvenster met automatische aanvulling en opdrachtgeschiedenis
