Xfce Panel Plugins - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Could not execute command (exit status %d)
pl: Nie można wykonań polecenia (status %d)

note: Generate error message
en: Could not execute command:
pl: Nie można wykonać polecenia:

note: Create properties dialog
en: Verve
pl: Wiersz poleceń Verve

en: _Close
pl: Za_mknij

en: General
pl: Ogólne

note: Frame for appearance settings
en: Appearance
pl: Wygląd

note: Plugin size label
en: Width (in chars):
pl: Szerokość (znaki):

note: Plugin label label
en: Label:
pl: Etykieta:

note: Frame for color settings
en: Colors
pl: Kolory

note: Plugin background color label
en: Background color:
pl: Kolor tła:

note: Plugin foreground color label
en: Text color:
pl: Kolor tekstu:

note: Frame for behaviour settings
en: History
pl: Historia

note: History length label
en: Number of saved history items:
pl: Liczba przechowywanych elementów historii:

note: Second tab
en: Behaviour
pl: Zachowanie

note: Pattern types frame label
en: Enable support for:
pl: Włącz obsługę:

note: Command type: URL
en: URLs (http/https/ftp/ftps)
pl: Adresy URL (http/https/ftp/ftps)

note: Command type: email address
en: Email addresses
pl: Adresy e-mail

note: Command type: directory path
en: Directory paths
pl: Ścieżki katalogów

note: wordexp checkbox
en: Expand variables with wordexp
pl: Rozwiń listę zmiennych z wordexp

note: Command type: !bang
en: DuckDuckGo queries (starting with !)
pl: Zapytania do DuckDuckGo (rozpoczynane z !)

note: Command type: I'm feeling ducky (\)
en: DuckDuckGo queries (starting with \)
pl: Zapytania do DuckDuckGo (rozpoczynane z \)

note: Fallback if the above don't match
en: If the above patterns don't match:
pl: Jeśli powyższe wzorce nie pasują:

note: Smart bookmark radio button
en: Use smart bookmark URL
pl: Użyj URL sprytnych zakładek

note: Executable command radio button (smart bookmark off)
en: Run as executable command
pl: Uruchom jako polecenie wykonalne

note: Use shell checkbox
en: Run command with $SHELL -i -c
    (enables alias and variable expansion)
pl: Uruchom polecenie poprzez $SHELL -i -c
    (zawiera aliasy i rozszerzenia zmiennych)

note: vim:set expandtab sts=2 ts=2 sw=2:
en: Verve Command Line
pl: Wiersz poleceń Verve

en: Command line interface with auto-completion and command history
pl: Wprowadza polecenia, wykorzystując automatyczne uzupełnianie i historię poleceń
