Xfce Panel Plugins - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Could not execute command (exit status %d)
sk: Nepodarilo sa vykonať príkaz (stav skončenia %d)

note: Generate error message
en: Could not execute command:
sk: Nemožno spustiť príkaz:

en: _Close
sk: _Zatvoriť

en: General
sk: Všeobecné

note: Frame for appearance settings
en: Appearance
sk: Vzhľad

note: Plugin size label
en: Width (in chars):
sk: Šírka (počet znakov):

note: Plugin label label
en: Label:
sk: Menovka:

note: Frame for color settings
en: Colors
sk: Farby

note: Plugin background color label
en: Background color:
sk: Farba pozadia:

note: Plugin foreground color label
en: Text color:
sk: Farba textu:

note: Frame for behaviour settings
en: History
sk: História

note: History length label
en: Number of saved history items:
sk: Počet položiek uložených v histórii:

note: Second tab
en: Behaviour
sk: Správanie

note: Pattern types frame label
en: Enable support for:
sk: Povoliť podporu pre:

note: Command type: URL
en: URLs (http/https/ftp/ftps)
sk: Adresy URL (http/https/ftp/ftps)

note: Command type: email address
en: Email addresses
sk: Emailové adresy

note: Command type: directory path
en: Directory paths
sk: Cesty k adresárom

note: wordexp checkbox
en: Expand variables with wordexp
sk: Rozšíriť premenné pomocou wordexp

note: Command type: !bang
en: DuckDuckGo queries (starting with !)
sk: Požiadavky na DuckDuckGo (začínajúce s !)

note: Command type: I'm feeling ducky (\)
en: DuckDuckGo queries (starting with \)
sk: Požiadavky na DuckDuckGo (začínajúce s \)

note: Fallback if the above don't match
en: If the above patterns don't match:
sk: Ak sa vzory vyššie nezhodujú:

note: Smart bookmark radio button
en: Use smart bookmark URL
sk: Použiť chytrú záložku URL

note: Executable command radio button (smart bookmark off)
en: Run as executable command
sk: Spustiť ako vykonateľný príkaz

note: Use shell checkbox
en: Run command with $SHELL -i -c
    (enables alias and variable expansion)
sk: Spustiť príkaz pomocou $SHELL -i -c
    (povolí alias a rozšírenie premennej)

note: vim:set expandtab sts=2 ts=2 sw=2:
en: Verve Command Line
sk: Príkazový riadok Verve

en: Command line interface with auto-completion and command history
sk: Prostredie príkazového riadka s automatickým doplňovaním a históriou príkazov
