Xfce Panel Plugins - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Could not execute command (exit status %d)
sl: Ukaza ni bilo mogoče izvesti (izhodni status %d)

note: Generate error message
en: Could not execute command:
sl: Nisem mogel izvesti ukaza:

en: _Close
sl: _Zapri

en: General
sl: Splošno

note: Frame for appearance settings
en: Appearance
sl: Izgled

note: Plugin size label
en: Width (in chars):
sl: Širina (znakov)

note: Plugin label label
en: Label:
sl: Oznaka:

note: Frame for color settings
en: Colors
sl: Barve

note: Plugin background color label
en: Background color:
sl: Barva ozadja:

note: Plugin foreground color label
en: Text color:
sl: Barva teksta:

note: Frame for behaviour settings
en: History
sl: Zgodovina

note: History length label
en: Number of saved history items:
sl: Število shranjenih predmetov zgodovine:

note: Second tab
en: Behaviour
sl: Obnašanje

note: Pattern types frame label
en: Enable support for:
sl: Omoogči podporo za:

note: Command type: URL
en: URLs (http/https/ftp/ftps)
sl: URL povezave (http/https/ftp/ftps)

note: Command type: email address
en: Email addresses
sl: Elektronske naslove

note: Command type: directory path
en: Directory paths
sl: Poti do map

note: wordexp checkbox
en: Expand variables with wordexp
sl: Razširi spremenljivke z wordexp

note: Command type: !bang
en: DuckDuckGo queries (starting with !)
sl: DuckDuckGo poizvedovanje (začenši s !)

note: Command type: I'm feeling ducky (\)
en: DuckDuckGo queries (starting with \)
sl: DuckDuckGo poizvedovanje (začenši z \)

note: Fallback if the above don't match
en: If the above patterns don't match:
sl: Če zgornji vzorec ne ustreza:

note: Smart bookmark radio button
en: Use smart bookmark URL
sl: Uporabi pametni URL zaznamek

note: Executable command radio button (smart bookmark off)
en: Run as executable command
sl: Zaženi kot izvršljiv ukaz

note: Use shell checkbox
en: Run command with $SHELL -i -c
    (enables alias and variable expansion)
sl: Zaženi ukaz s $SHELL -i -c(vklopi alias in razširitev spremenljivk)

note: vim:set expandtab sts=2 ts=2 sw=2:
en: Verve Command Line
sl: Verve ukazna vrstica

en: Command line interface with auto-completion and command history
sl: Interpreter ukazne vrstice s samodejnim zaključevanjem in zgodovino ukazov
