Xfce Panel Plugins - en to sr translation catalogue (27 entries)

en: Could not execute command (exit status %d)
sr: Нисам успео да извршим наредбу (излазно стање је %d)

note: Generate error message
en: Could not execute command:
sr: Нисам успео да извршим наредбу:

note: Create properties dialog
en: Verve
sr: Полет

en: _Close
sr: _Затвори

en: General
sr: Опште

note: Frame for appearance settings
en: Appearance
sr: Изглед

note: Plugin size label
en: Width (in chars):
sr: Ширина (у знацима)

note: Plugin label label
en: Label:
sr: Натпис:

note: Frame for color settings
en: Colors
sr: Боје

note: Plugin background color label
en: Background color:
sr: Боја позадине:

note: Plugin foreground color label
en: Text color:
sr: Боја текста:

note: Frame for behaviour settings
en: History
sr: Историја

note: History length label
en: Number of saved history items:
sr: Број ставки које се чувају у историји:

note: Second tab
en: Behaviour
sr: Понашање

note: Pattern types frame label
en: Enable support for:
sr: Омогући подршку за:

note: Command type: URL
en: URLs (http/https/ftp/ftps)
sr: УРЛ адресе (http/https/ftp/ftps)

note: Command type: email address
en: Email addresses
sr: Адресе електронске поште

note: Command type: directory path
en: Directory paths
sr: Путања фасцикли

note: wordexp checkbox
en: Expand variables with wordexp
sr: Прошири променљиве изразима

note: Command type: !bang
en: DuckDuckGo queries (starting with !)
sr: Упите Дакдакгоа (почињу знаком !)

note: Command type: I'm feeling ducky (\)
en: DuckDuckGo queries (starting with \)
sr: Упите Дакдакгоа (почињу знаком \)

note: Fallback if the above don't match
en: If the above patterns don't match:
sr: Ако се обрасци изнад не слажу:

note: Smart bookmark radio button
en: Use smart bookmark URL
sr: Користи паметне забелешке УРЛ-а

note: Executable command radio button (smart bookmark off)
en: Run as executable command
sr: Покрени као извршну наредбу

note: Use shell checkbox
en: Run command with $SHELL -i -c
    (enables alias and variable expansion)
sr: Покрени наредбу помоћу $SHELL -i -c
    (омогућава проширење променљиве и другачије име)

note: vim:set expandtab sts=2 ts=2 sw=2:
en: Verve Command Line
sr: Полетна наредбена линија

en: Command line interface with auto-completion and command history
sr: Сучеље наредбене линије са самосталном допуном и историјом наредби
