xfce4-verve-plugin - en to ug translation catalogue (9 entries)

note: Generate error message
en: Could not execute command:
ug: بۇيرۇقنى ئىجرا قىلغىلى بولمىدى:

note: Frame for appearance settings
en: Appearance
ug: كۆرۈنۈشى

note: Plugin size label
en: Width (in chars):
ug: كەڭلىك (ھەرپ):

note: Frame for behaviour settings
en: Behaviour
ug: قىلمىش

note: History length label
en: Number of saved history items:
ug: ئىزدا ساقلانغان تۇرنىڭ سانى:

note: vim:set expandtab sts=2 ts=2 sw=2:
en: Command line interface with auto-completion and command history
ug: ئاپتوماتىك تولۇقلاش ۋە بۇيرۇق ئىزى ئىقتىدارى بار بولغان بۇيرۇق قۇرى ئارايۈزى

en: Verve Command Line
ug: Verve بۇيرۇق قۇرى

note: Print error message
en: Failed to connect to the D-BUS session bus.
ug: D-BUS ئەڭگىمە لىنىيىسىگە باغلىنىش مەغلۇپ بولدى

note: Print error message
en: There seems to be no Verve D-BUS provider (e.g. the Verve panel plugin) running.
ug: Verve D-BUSprovider يوقتەك قىلىدۇ (مەسىلەن: Verve تاختا قىستۇرمىسى) ئىجرا قىلىنمىغاندەك قىلىدۇ.
