Xfce Panel Plugins - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: No carrier signal
ar: لا توجد إشارة ناقل

en: No device configured
ar: لا يوجد أجهزة مُعدة

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
ar: <big><b>فشل في تنفيذ الأمر "%s".</b></big>
    
    %s

en: Error
ar: خطأ

en: Wavelan Plugin Options
ar: خيارات إضافة Wavelan

en: Properties
ar: خصائص

en: Interface
ar: واجهة

en: _Autohide when offline
ar: _إخفاء تلقائي عند عدم الاتصال

en: Note: This will make it difficult to remove or configure the plugin if there is no device detected.
ar: ملاحظة: هذا سيجعل من الصعب إزالة أو تطوين الإضافة إن لم يكن هناك أي أداة موجودة.

en: View the status of a wireless network
ar: عرض حالة الشبكة اللا سلكية
