Xfce Panel Plugins - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: No carrier signal
ast: Ensin señal de portadora

note: Translators: net_name: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %s: %d%s at %dMb/s
ast: %s: %d%s a %dMb/s

note: Translators: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %d%s at %dMb/s
ast: %d%s a %dMb/s

en: No device configured
ast: Nun hai dengún preséu configuráu

en: Wavelan Plugin Options
ast: Opciones del complementu Wavelan

en: Properties
ast: Propiedaes

en: Interface
ast: Interfaz

en: _Autohide when offline
ast: _Anubrir automáticamente al tar desconeutáu

en: Autohide when no _hardware present
ast: Anubrir automáticamente cuando nun haiga _harware presente

en: Note: This will make it difficult to remove or configure the plugin if there is no device detected.
ast: Nota: Esto difilcutará'l desaniciu o configuración del complementu si nun hai dengún preséu deteutáu.

en: Enable sig_nal quality colors
ast: Habilitar se_ñal de calidá de colores

en: Show _icon
ast: Amosar _iconu

en: View the status of a wireless network
ast: Ver l'estáu d'una rede inalámbrica

en: Invalid parameter
ast: Parámetru non válidu

en: Unknown error
ast: Fallu desconocíu
